Dudak Makyajı Lip Gloss mu, Ruj mu ?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Lip Gloss mu, Ruj mu ?

• Lip Gloss

OY: 40 48,2%
  • Ruj

OY: 43 51,8%

• Ankete Katılan
    83
ben niveanın lip care ini kullanıyorum cherry olanı çok da memnumum ruju sevmiyorum dudağı kurutuyor ve doğal değil

Rujj diyorum.Lip gloslar her makyaja ve dudak tipine gitmiyor,bi de yapış yapış oluyor,rahat kullanamıyorum:sinifsinif:.Özellikle doğal tonlarda ve kırmızı tonlarda rujları çok seviyorum

ben daha çok ruj kullanıyorum gloss pek kullanmam o yüzden cevabım ruj ^^ :lepi:

ben ruj diyorum,çünkü gloss yapış yapış sanki dudağımda yapıştırıcı varmış gibi oluyo,kimseyi öpemiyorum,konuşamıyorum,en iyisi ruj,illa ıslak göstersin dudaklarımı diyorsam da ıslak rujları tercih ediyorum,gloss kullanamıyorum resmen:ecrin_bebek:

lip gloss rüzgarda saçlarıma yapışıyor.bu yüzden genelde ruju tercih ediyorum.

Ben ruj dedim.

Tercihim Flormar supermatte 201. Kipkirmizi dedikleri böyle bir sey herhalde. Kirmizi ruj severlere tavsiye ederim.

lip gloossu çok severim ama bi rüzgar geldi mi saçlar yapışıo o yüzden ruj daha kullanırım

ruj seviyorum ben lipglosslarla rahat edemiyorum..ama rujlarda da badana gibi boyayan değil de yarı transparan maybelline watershine tarzı rujları severek kullanıyorum.:93:

yerine gore ruj, yerine gore lipgloss ..

surekli elimde lipgloss dolasmayi sevmiyorum, kalici olmasi acisindan ruj her zaman tercihimdir..

kesinlikle ruj...

ben lip gloss hiç kullanmıyorum, yapış yapış bi his bırakıyo ve ruj kadar kalıcı olmuyo:82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…