Limon Suyu İle Zayıflayın

prense_s

'küçüğüm..'
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2011
726
10
Limon suyu, yeşilçay, elma sirkesi, mate yapraı çayı, funda yaprağı ve sinameki zayıflama kullanılan başlıca içeceklerdir. Sevgili hanımlar, zayıflamak istiyorsanız metabolizmanızı hızlandırmaktan başka çareniz yok. Zayıflamanın birinci kuralı hızlı çalışan metabolizmadır. Metabolizması yediklerini enerjiye çevirmeyenler zayıflayamaz...Selülitleriniz ve ödeminiz varsa; bol bol yeşilçay için ve her gün en az 2 litre su için. İçtiğiniz çaylar su yerine geçmez. Ne kadar sıvı tüketirseniz tüketin, su içmiyorsanız su içmiyorsunuz demektir. Diğer sıvılar su yerine geçmez.Kilo vermek için her sabah ılık suya limon sıkıp içebilirsiniz ayrıca isterseniz limon suyu yerine doğal elma suyu da kullanabilirsiniz. Bir yemek kaşığı elma sirkesi de sizi zayıflatma konusunda oldukça başarılı olacaktır. Elma sirkesi metabolizmayı hızlandırıcı etkiye sahiptir. alıntı

ben bu söylediginiz karısımları denedim ama metabolizmam falan hızlanmadı.ama gercekten cok tok tutan bi karısım bunu söyleyebilirim.belkide bende ise yaramadı bilmiyorum ama metabolizma hızlandırdıgı konusunda pekde memnun kalmadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…