Limon, sirke, maydanoz karışımı böbrekte ağrı yapar mı? Baska bir sebepten mi?

blanck

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2022
90
26
Regldim dün son günüydü ve bogaz agrim öksürüğüm vardi üşütmüştüm sanırım. Aksama dogru bogaz ağrım için limon, sirke, maydanoz karışımı yapıp verdi iş arkadaşım kendiside içti. Ardından 10 20 dakika sonra aniden sol böbrek tarafım şiddetli bir şekilde ağrımaya başladı 3 4 saat sürdü, birazda bulantim vardı. işten erken çıkıp acile gittim. Acildeyken kustum. Tahlil falan yapmadılar sadece dokundu falan sistit vardır dedi ilaç yazdı gönderdi, agrim suan az hafif. Ama benim idrarımda falan yanma yok. Acaba neden olmuştur. Limon, sirke, maydanoz karışımı böbreğimi agritmis olabilir mi? Sadece bir bardagın 2 parmak hizasında falandi.

Merhabalar benimde sag tarafımda öyle bir agrı varki bıçak saplantısı gibi bir sızı var. Ve 8 kasımdan beri ishal mide bulantısı kusma yanma, var Dr. Gittik kan tahlili ve idrar tahlili yaptık. Birşey çıkmadı ultrason çektik bir şey çıkmadı ama sag böbrek tarafım çok agrıyor ve idrarımı yaparken yanma oluyor tam bitince rahim yerim agrıyo artık o agrıdan lekelenme tarzında hafif adet olmuş gibi kan geldi acaba taşmı kum mu döküyorum lütfen bilen yardımcı olabilir mi lütfen sürekli bol su ve limonlu su içiyorum ve idrar yolu içinde maydanoz suyu içecem birde kırk kilit otunun suyunu içiyorum. Lütfen benim gibi oln var mı yada bana. Bilgi verirmisniz çok agrım var😔😔😔😔😔🤲🏻🤲🏻🤲🏻

X