Limak otellerine giden var mı

sld

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
135
0
Limak oteller zincirinden herhangi birisinde tatil yapan var mı aranızda. yorumlarınızı alabilir miyim...

limak limra kemere balayına gittik eylül 2011 de tek kelimeyle muhteşem herkese tavsiye ediyorum unutamayacağımız bir balayı yaşadık giderken çok tereddüt ettim çok ayrıntıcı biri olduğum için zaten oteli 2010 da yenilemişler
büyük bi otel denize sıfır havuzu uçsuz bucaksız neredeyse yemekleri muhteşem her damak tadına göre mutlaka var temizlik yönünden son derece güvenilir animasyonları çok güzel ekibi çok başarılı ve hizmeti son derece kaliteli sabahtan gece 2 ye kadar istediğini yiyip içebiliyosun ultra herşey dahil içkileri de gayet güzeldi daha ne olsun geçen yıl uygun fiyata ayarlamıştık bu sene de ısrarla oraya gitmek için uğraştık ama düğünden dolayı borçlarımız olduğu için ve kalabalık gideceğimiz için hepimizn bütçesine uyacak daha uygun bi otel ayarladık kemer de ulusoy resort inş.memnun kalırız ama tabi ki limak kadar konfor beklemiyoruz açıkçası zaten acentedekiler de söylüyor bunu

çok uzattım ama kısacası kesinlikle gidilmesi gereken kaliteli bir otel iyi tatiller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…