Limak Arcadia Golf Resort Otel

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0
Limak Arcadia Golf Resort Otel

Belek İskele mevkiinde, Antalya Havalimanı'na 35 km, Belek merkeze 700 m, Antalya' ya 40 km mesafede denize sıfır konumda ve özel plajı bulunmaktadır. Herşey dahil, 0-14 Yaş ücretsizdir. 5 adet açık / kapalı yüzme havuzu, 1 adet çocuk yüzme havuzu, 3 büyük - 1 küçük Su kaydırakları, Açık ve kapalı ana restaurant A'la Carte restaurant (Osmanlı, Çin, Japon, İtalyan, Barbekü), plaj bar, lobi bar, Piena bar, beach bar, odeon bar, salior bar, lykia bar, disco bar, fitness salonu, sauna, Hamam, Masaj, Güzellik merkezi, Kuaför, Market, Açık hava sinema, Açık ve kapalı disko, Otopark, motorlu ve motorsuz su sporları, mini golf, animasyon şovları, açık ve kapalı alışveriş merkezi, 4 adet tenis kortu, mini kulüp, çocuk oyun alanı, bebek bakıcısı, bilardo, amfi tiyatro, plaj voleybolu, çeşitli büyüklüklerde futbol sahası, konferans salonları, çamaşırhane ve ütü servisi bulunmaktadır. Odalarda merkezi klima, televizyon, kasa, minibar mevcuttur.
Erken Rezervasyonda %30'a varan indirimleri kaçırmayın.

Oteli Haritada Görmek İçin Tıklayınız.

Detaylı Otel Bilgileri İçin Tıklayınız.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
Bu yaz 7 gün tatilimizi bu otelde geçirdik ve bayıldım.Çok kaliteli hhizmet veren bir otel.

Sayın turon9 yöneticisi kurban bayramındaki erken rezervasyon kampanyalarınızı öğrenmek ve bana Limak arcadia kadar kaliteli bir otel önerisi yapmanızı rica ediyorum.

X