Saç Bakım Ürünleri Life Time Hare Care Kullananlarin Paylasim Alani

Ö

özi pözi tözi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi özi pözi tözi
kafamçokkarıştı yaa ben az önce yannış yere konuyu açtım kızlaar bu hapı kullanıp fayda göreniniz yada benim gibi yeni başlayan arkadaşlar biraz bilgi verebilirler mi acaba ben daa 4 gün oldu başlayalı çok güçlü bi tırnak ve saç vitamini dedi eczacı ne dersiniz laelaelaelaelae:enbuyukkk:

bunun tam olarak ne olduğunu açıklayabilirmisin?

saç ve tırnak vitamini bu canım benim googledada aratabilirsin belki kullananlar wardır dedim :icecream:

yaa yok mu kimse senağlama

yaa yok mu kimse senağlama

kullanmadım canım.
ben bir ara priorin tablet ve solgarın biotin tabletlerinden kullanmıştım.
açıkçası çok da faydasını görmemiştim.
şimdi one a day tarzı bir şey kullanıyorum.
daha memnunum.naniknanik

bende unicap therapeutic kullanıyorum..hem fiyatı çok uygun hemde hem vitamin hem mineral kombinasyonu.

kafamçokkarıştı yaa ben az önce yannış yere konuyu açtım kızlaar bu hapı kullanıp fayda göreniniz yada benim gibi yeni başlayan arkadaşlar biraz bilgi verebilirler mi acaba ben daa 4 gün oldu başlayalı çok güçlü bi tırnak ve saç vitamini dedi eczacı ne dersiniz laelaelaelaelae:enbuyukkk:

cnm ben de kullanmaya yeni başlıcam

uff ben de merak ediyorum aslında, kullanmış olan arkadaşlarımız bi yardımcı oluverseler..

cnm bende bugün başladım kullanmaya.ya bişey dicem kapsüllerin şişesi çok iğrenç kokuyo demi?neden acaba bayıyo beni kokusubenneyaptımki

cnm bende bugün başladım kullanmaya.ya bişey dicem kapsüllerin şişesi çok iğrenç kokuyo demi?neden acaba bayıyo beni kokusubenneyaptımki

ben resmen yutarken sawaş veriyorum kokusundan gidio geliyo gidio geliyo :smiley-cool: ıyyyyy:bbo: çok iğrenç kokuo

ben resmen yutarken sawaş veriyorum kokusundan gidio geliyo gidio geliyo :smiley-cool: ıyyyyy:bbo: çok iğrenç kokuo

cnm nasıl life time dan memnun musun?ben bir kutu bitirdim ikincisine başladım çok memnunum saçlarım daha iyi sanki.hee bide yeni saçlar sıçtı tepeden minik minik sanırım life time ın etkisi.

izmirliii canım ben 1. şişeden bırakmak zorunda kaldım çünkü arkadaşım almanyadan saç ve tırnak vitamini getirdi onu kullanıyorum canım benim

bende priorin kullanıyorum ama 2 ay bitcek tabi haplarımda 2 aylık olduğu için bitcek ama 3 ay içmek istiyorum 1 aylık daha kullnmam lazım priorin gibi aynı eş değerde uygun fiyatlı bir hap bileniniz kullananız varsa 3 ayımıda o hapla tamamlıcam.

Arkadaşlar bu hafta almayı düşünüorum ama siz bi fayda gördünüzmü kullananlar lütfen bilgi versin lifetime hare care (haremax) hakkında. Boşyere almş olmim biçok tablet kullandm bide bunu denemek istıorum lutfen bilgi veriiinn.

X