Life diamond slim bitkisel çayı kullanan var mı?

Ben kullandım 18 gün uzun zamandır veremediğim kilolar gitti 4 kilo verdım. 18 gunde bir kavonoz bitti ama benim. Sanırım fazla kullanmısım çünkü 30 gunluk kullanım yazıyor. Günde bir kez düzenli olarak aç karna içtim. Ama benim midemei fena yakıyor sanırım bol su ile tüketmek gerek.

Bu arada ben ikinci kavonoza başladım yenısı gelene kadar 1 hafta aralık oldu. Şuanda hazırladık sogumasını beklıyorum içmek için . Düzenli kullanmak gerekıyor sanırım etkısını görmek için. Açıkcası benim umudum yoktu. Bir çayın kılo vermeye etkısının olabılecegını düşünmüyordum.
Bu arada sık lavaboya çıkarma gıbi bir etkısı yok söyleyeyım.

Bu arada ben ikinci kavonoza başladım yenısı gelene kadar 1 hafta aralık oldu. Şuanda hazırladık sogumasını beklıyorum içmek için . Düzenli kullanmak gerekıyor sanırım etkısını görmek için. Açıkcası benim umudum yoktu. Bir çayın kılo vermeye etkısının olabılecegını düşünmüyordum.
Bu arada sık lavaboya çıkarma gıbi bir etkısı yok söyleyeyım.

Merhaba hala kullanıyor musunuz çayı?ben bugün başladım kullanmaya kaç kilo verdiniz toplamda?

Merhaba hala kullanıyor musunuz çayı?ben bugün başladım kullanmaya kaç kilo verdiniz toplamda?

Ben 4 kilo verdim 10 gün sonunda bıraktım çünkü tadından dolayı midem bulanmaya başladı. Aşırı iştah kesiyo evet ama beni çok mutsuz ediyo bi tuhaf etti beni psikolojik olarak. Dedim kullanamıycam ben bunu. Ama herkeste aynı etkiyi sağlıycak diye birşey yok. Ama net olarak söyleyebilirim. İştah kapatıyo

Ben 4 kilo verdim 10 gün sonunda bıraktım çünkü tadından dolayı midem bulanmaya başladı. Aşırı iştah kesiyo evet ama beni çok mutsuz ediyo bi tuhaf etti beni psikolojik olarak. Dedim kullanamıycam ben bunu. Ama herkeste aynı etkiyi sağlıycak diye birşey yok. Ama net olarak söyleyebilirim. İştah kapatıyo

Evet tadı pek iç açıcı değil limonla falan yumuşatılabilir belki bakalım bende nasıl etkiler yapacak

Lütfen kullananlar bıraksın bağırsak tembelliği başta olmak üzere birsürü zarar veriyor vücuda ben zamanında kullandım şimdi acısını çekiyorum.

X