Lierac çatlak önleyen kremin kullanışı hakkında,fikir verir misiniz?

ubo

rastık çekerek mahmure
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2010
395
342
lieracın iyi bir çatlak önleyici oldugunu duydum ve aldım .kremi sürüyorum ilk sürdüğümde jel kıvamında oluyo biraz yedirince sanki kese yapıyormuşum gibi krem avucumda toplanıyo dökülüyo acaba çokmu yedirmeye çalışıyorum kullananlar sizdede böyle oluyormuydu

bende öyle olmuyor sanırım ya tarihi geçmiş yada çok yedirmeye çalışıyorsun:)

lieracın iyi bir çatlak önleyici oldugunu duydum ve aldım .kremi sürüyorum ilk sürdüğümde jel kıvamında oluyo biraz yedirince sanki kese yapıyormuşum gibi krem avucumda toplanıyo dökülüyo acaba çokmu yedirmeye çalışıyorum kullananlar sizdede böyle oluyormuydu

selam canım aynen öyle oluyoo
bitkisel krem oldugundan sanırım ..
yalızz ben pek faydasını göremedim nedensee..baskaa marka bakıyorumm:KK31:

bende de aynısı oluyo ..sen doğum yaptın mı çatlak durumun ne alemde oluştu mu hiç.benim 37.haftam ve henüz çatlak yok lierac işe yaradı die düşünüyorum

Bende de topak topak oluyo, bence işe yarıyor, gerçi daha 31. haftadayım. Cildim iyi.

bende de aynısı oluyor. yedirme işini keseleme gibi yapmamak lazım sanırım :) bu arada göğüslerimin alt bölgesinde çizgi çizgi bir görüntü var bu çatlak mı acaba :KK43:

bu arada cildinize kese yapın sık sık, o zaman öyle olmuyor.

ben de kullanmıştım ilk gebeliğimde söylediğin gibi bi sorun olmamıştı.. aklıma ilk gelen acaba oda sıcaklığından olabilir mi oldu..yani oda ya da senin cildin soğuksa jel kıvamını kaybediyor olabilir mi??

ayrıca ben de kullanmıştım ve hiç bi faydasını görmedim çatır çatır çatladım anlayacağın.. bi de çok pahalı bi kremdi.

çatlak önleyici kreme nezaman başladınız?

bende de aynısı oluyo ..sen doğum yaptın mı çatlak durumun ne alemde oluştu mu hiç.benim 37.haftam ve henüz çatlak yok lierac işe yaradı die düşünüyorum

doktorum bana başka bi krem söyledi ama bu iyiyse memnuın kaldıysanız bende bundan kullanırım

gebeliğim boyunca 4 tüp bitirdim 5. si yarım kaldı. sürekli su içtim yürüdüm ve hep hareketliydim, ama çatır çatır çatladım. hemde ilk aylarımda kilo almadan çatladım çünkü cildim çok hassastı beyaz tenliydim ve genetik olarak yatkındım.
kızlar çatlayacağınız varsa çatlarsınız kremler sadece destekler. şuan umrumda bile değil çatlaklar dünyalar tatlısı bir oğlum var, mutluyum çatlakmış vız gelir.

valla aldım kremi kullandım bir tüp yok ya kese yapmışım gibi soyuldu ne nemlilik ne bişe sonra başka bir yöntem buldum çok işime yaradı hiç çatlaksız bitirdim gebeliğimi profilime bakarsanız yazdım zaten

X