Lh ve fsh değerleri

pecetesiolan

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2023
88
25
26
Merhaba arkadaşlar. 25 yaşındayım. Evliliğimizde 2 yılımıza gireceğiz.1 sene korundum 8 aydır gebe kalmak istiyorum olmuyor. Kist vs herhangi bir adet düzensizliği yok ama bugün test verdim.Lh 13 fsh 10.1 çıktı. Bu değerler kötü mü hamile kalabilmek için çok üzüldüm.İkisi de sınır görünüyor. Cidden bu süreç çok zor bilgisi olan var mı acaba ?

Eğer doğum kontrol haplarıyla korunduysan vücudun gebelik anlamında kendini hazırlaması zaman alabilir canım.

Eğer doğum kontrol haplarıyla korunduysan vücudun gebelik anlamında kendini hazırlaması zaman alabilir canım.
Doğum kontrol hapı hiç almadım canım. Prezervatif yoluyla korundum hep. İlk defa gittim test vermek için bir sorun mu var diye. İnternetten baktım sonuçlarıma sadece yüksek değil diyor ama sınır görünüyor. Çok üzüldüm bu hormon değerleri değişken mi yada siz yaptırmış mıydınız yüksek mi acaba ?

Merhaba arkadaşlar. 25 yaşındayım. Evliliğimizde 2 yılımıza gireceğiz.1 sene korundum 8 aydır gebe kalmak istiyorum olmuyor. Kist vs herhangi bir adet düzensizliği yok ama bugün test verdim.Lh 13 fsh 10.1 çıktı. Bu değerler kötü mü hamile kalabilmek için çok üzüldüm.İkisi de sınır görünüyor. Cidden bu süreç çok zor bilgisi olan var mı acaba ?
Merhaba
Çok aşırı değil ama normalden farklı
Benim de LH 13 tü
Bitkisel karışımla düşürdüm 6 ya
Tavsiye ederim

Nasıl bir karışım içtiniz
İçmedim
Macun gibi birşey
İnstagramdan sayfasını inceleyin
İnstagramınız yoksa Google da web sitesi de var
Clife bitkisel karışım
Benim prolaktin falan da yüksekti
Hallettim karışımla
Çünkü doktor hormon ilacı verdi ama kullanmak istemedim zaten kiloya elverişli bir fiziğim var

İçmedim
Macun gibi birşey
İnstagramdan sayfasını inceleyin
İnstagramınız yoksa Google da web sitesi de var
Clife bitkisel karışım
Benim prolaktin falan da yüksekti
Hallettim karışımla
Çünkü doktor hormon ilacı verdi ama kullanmak istemedim zaten kiloya elverişli bir fiziğim var
Tamamdır bir inceleyeceğim çok teşekkür ederim

Bir de bizim çocuk sahibi olmamız zor mu ya da bu sebepten mi olmuyordu yarın daha netleşir fakat normal denemeye devam mı edeceğiz yoksa tüp bebek mi şart o beni çok korkutuyor
Bence eşiniz de bi sperm testi versin 3 gün ilişkiye girmediğiniz bir dönemde.
Onda herşey yolundaysa kendinize yönelirsiniz
Açıkçası benim hormonlarım düzeldi eşimin de sperm testi güzel geldi ama gelin görün ki olmuyor 🤷🏻‍♀️ Troidlerim bozuktu tedavi oldum yine olmuyor. İnsülin direncin var dediler ilaç kullanıyorum yine olmuyor… çünkü zamanı var Rabbim bekletiyorsa güzelleştiriyordur

Bence eşiniz de bi sperm testi versin 3 gün ilişkiye girmediğiniz bir dönemde.
Onda herşey yolundaysa kendinize yönelirsiniz
Açıkçası benim hormonlarım düzeldi eşimin de sperm testi güzel geldi ama gelin görün ki olmuyor 🤷🏻‍♀️ Troidlerim bozuktu tedavi oldum yine olmuyor. İnsülin direncin var dediler ilaç kullanıyorum yine olmuyor… çünkü zamanı var Rabbim bekletiyorsa güzelleştiriyordur
Benim de en büyük dayanağım bu rabbimin bir bildiği vardır. Siz ne zamandan beri deniyorsunuz ?

14 ay oldu bizim de
Bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ilk kez
Ama sanırım o da olmadı ama umudum var test yapıyorum her sabah
En önemli şey psikoloji ama bu dönemde düşünmeden kalabilmek cidden çok zor. Rabbiö bir an evvel güzel haberlerle karşılaşırsın bu gece hürmetine isteyen herkesi inşallah.

En önemli şey psikoloji ama bu dönemde düşünmeden kalabilmek cidden çok zor. Rabbiö bir an evvel güzel haberlerle karşılaşırsın bu gece hürmetine isteyen herkesi inşallah.
Amiiinnn inşaAllah🤲🏼 Hepimiz için dua ettim bu gece.
Dediğiniz gibi psikoloji ama ne aklımdan çıkıyor ne dilimden düşüyor
Elimde değil

Lh yüksek pcos olabilir, doktor birşey dedi mi ?

Lh yüksek pcos olabilir, doktor birşey dedi mi ?
Doktor hormonlarında da sorun yok dedi. Ben hatta dün gece internetten bakıp çok üzüldüğümü hatta internete bakarak menopoz falan mıyım dedim?Doktor Referans aralığında senin değerlerinin hepsi dedi. Bakınca cidden de öyle test sonuçlarımda. İlaç tedavi vs uygulanacak mı dedim o sadece folik asit al yeterli diğer türlü sorun hormonda bir sorun yok dedi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 57
Doktor hormonlarında da sorun yok dedi. Ben hatta dün gece internetten bakıp çok üzüldüğümü hatta internete bakarak menopoz falan mıyım dedim?Doktor Referans aralığında senin değerlerinin hepsi dedi. Bakınca cidden de öyle test sonuçlarımda. İlaç tedavi vs uygulanacak mı dedim o sadece folik asit al yeterli diğer türlü sorun hormonda bir sorun yok dedi
Vajinal ultroson da baktı mi ?

Vajinal ultroson da baktı mi ?
hatta bende dün burada okuduklarından sonra çocuğum olmaz herhalde diyordum. Sabaha kadar nasıl ağladım canım bir bilsen. Hiçbir şey söylemeden doktorun diyeceklerini bekledim. Güzel dediğinde şaşırdım. Nasıl değişik oluyor onu anlamıyorum sadece birisi iyi derken birisi kötü diyor

hatta bende dün burada okuduklarından sonra çocuğum olmaz herhalde diyordum. Sabaha kadar nasıl ağladım canım bir bilsen. Hiçbir şey söylemeden doktorun diyeceklerini bekledim. Güzel dediğinde şaşırdım. Nasıl değişik oluyor onu anlamıyorum sadece birisi iyi derken birisi kötü diyor
Canim ağlama, tıbben çaresi var. Yeter ki Allah nasip etsin. Hani bişey demek istemiyorum sonuçta doktor değilim. İstersen bir doktora daha git. Vajinal ultroson baktır sana tavsiyem

X