Elektrikli Süpürgeler LG VK9820SCNY Buharlı Elektrik Süpürgesi

niipek

Guru
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2011
595
3
2hy8g.png

• Renk Gümüş
• Toz Torbası Türü Torbasız

Genel Teknik Özellikler
• Maksimum Güç Girişi (W) 2050
• Emiş Gücü (W) 380
• Toz Kapasitesi (L) 2.2
• Güç Kablosu Uzunluğu (m) 9
• Ses Seviyesi (dB) 76
• Filtreleme Multi siklon filtreleme sistemi
• Çıkış Filtresi Karbon Hepa filtre 13
• Uzun Süre Sabit Emiş Gücü Var
• Kontrol Tipi Hortumdan kumandalı kontrol
• Teleskopik Boru Var

Gelişmiş Özellikler
• Toz Sıkıştırma Özelliği Var
• Antialerjik Özelliği Var

Aksesuarlar
• Başlık Türü Halı ve sert zemin başlığı
• Buharlı Temizleme Başlığı Var
• Sani Punch Var
• Parke Başlığı Var
• Crevice Tool Var
• Upholstary Var
• Dust Brush Var

Buharlı Temizleme
Islak-kuru modeller ile karşılaştırıldığında buharın gücü size ekstra hijyen kazandıracak. Özel tasarım buhar başlığı sayesinde , tek bir hareket ile başlığın ön kısmından tozları çekerken arka kısmından verilen buhar sayesinde mükemmel temizliğe sahip olacaksınız.

Motorlu Toz Sıkıştırma: Dünyadaki motorlu toz sıkıştırma özelliğine sahip ilk ve tek elektrik süpürgesi. Sıkıştırma özelliği sayesinde tozları kalıp haline getirerek toz haznesini boşaltırken etrafa toz bulutlarının yayılmasını engelliyor. Daha fazla toz toplama kapasitesiyle 3-5 kat arası daha seyrek toz boşaltma

Sani Punch: Cilt mantarı, alerjik astım gibi hastalıkların sebeplerinden biri de yatağınızda, oturma grubunuzda, yastıklarınızda ve evinizin diğer yüzeylerinde bulunan bakteri ve akarlardır. Evinizi havalandırarak ya da normal fonksiyonlu süpürgeler ile bu akar ve bakterilerden kurtulmanız mümkün değildir . LG sağlığınızı düşünen ürünler koleksiyonuna eklediği yeni süpürge başlığı Sani Punch sayesinde bakteri ve akar kaynaklı sağlık sorunları riskini azaltıyor. Yüksek emiş gücü ve Sani Punch'ın uygulanan yüzeyde yarattığı darbe etkisi sayesinde ( Dakikada 3000 darbe ) evinizde temizliğin ve hijyenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Bu hepa 13 filitresi ne kadar zamanda bir değiştirilmesi gerekiyor ? Bilginiz varmı :S

Bu filitre yıkanabilir olduğundan uzun süre kullanabilirsiniz..

Evet bu iyiymiş aslına bakarsanız :) Yıkanabilir olması.. Ayrıca biz önceden ne yapıyorduk.. torba doluyordu çıkartıp atıyorduk.. torbasız olmasıda süper olmuş :)
gerçekten güzel.. :)

bu bakteri oluşumunuda azaltır o zaman.. mantık olarak dimi

Evet bu iyiymiş aslına bakarsanız :) Yıkanabilir olması.. Ayrıca biz önceden ne yapıyorduk.. torba doluyordu çıkartıp atıyorduk.. torbasız olmasıda süper olmuş :)
gerçekten güzel.. :)

bu bakteri oluşumunuda azaltır o zaman.. mantık olarak dimi

yani makinede bakteri oluşmaz eğer bunu kast ediyorsanız...

evet onu kast ediyorum , lakin buharın etkisiyle yerdeki mikroplarda dezenfekte olabilir :) mi diyede düşünmedim değil hani :))

bu arada buharın için su konuluyor ya , bu suyun içine acaba parfüm türü birşeyler koysan sorun olur mu :)

ortalık miss gibi koksun diye...

internete yeni yüklenmiş bir videosunu buldum.. toz sıkıştırma ile ilgili... çok iyi anlatılmış bence...

[video=youtube;ioJupa9AOzE]http://www.youtube.com/watch?v=ioJupa9AOzE&feature=youtu.be [/video]

Gerçekten çok iyiymiş ya, aynen böyle oluyoruzz.. toz torbasını falan çıkartırken :KK43: mükemmel kolaylıkkk... teşekkürlerr....

kullanımı çok pratikmiş ya toz yapmaması ayrı bir güzellik. Peki bu kalıp yapıyor ya eğer sert cisimler varsa onları nasıl kalıp yapacak ? :)

Kullanan var mı acaba ben de şu günlerde bir temizlik robotu almayı planlıyorum. Günlerdir kadınlar kulübünü okuyorum. Okudukça kafam karıştı. Önce Dyson alayım diye düşündüm ama onunla koltuk filan yıkanmıyor anladığım kadarıyla. ihlas mı alsam diye düşündüm bu kez de koku oluyor falan yazanlar var bir de çok büyük hantal görünüyor. vazgeçtim. Şimdi bu LG yi gördüm. Bu aynı zamanda buhar başlığı olduğu için bir nevi silmenin de yerini tutacak sanırım. Ne yapsam bunu mu alsam bilemedim. Kullanan varsa tecrübelerini paylaşırsa memnun olurum.
Sevgiler

Kullanan var mı acaba ben de şu günlerde bir temizlik robotu almayı planlıyorum. Günlerdir kadınlar kulübünü okuyorum. Okudukça kafam karıştı. Önce Dyson alayım diye düşündüm ama onunla koltuk filan yıkanmıyor anladığım kadarıyla. ihlas mı alsam diye düşündüm bu kez de koku oluyor falan yazanlar var bir de çok büyük hantal görünüyor. vazgeçtim. Şimdi bu LG yi gördüm. Bu aynı zamanda buhar başlığı olduğu için bir nevi silmenin de yerini tutacak sanırım. Ne yapsam bunu mu alsam bilemedim. Kullanan varsa tecrübelerini paylaşırsa memnun olurum.
Sevgiler

Bende çok araştırdım okudum falan ama en çok aklıma yatan bu buharlı ürün oldu. yani piyasada en iyi önerilecek süpürgelerden birisi diyebilirim. En yakın zamanda almayı düşünüyorum.

Sevgiler

evet arkadaşım buhar başlığı sayesinde silme işlemi yapıyor.. bir tanıtımda görmüştüm... o yüzden burada konusunu açma ihtiyacı hissettim...

neyse be aldım sonunda ve bir süredir kullanıyorum. Çooooook memnunum. Temizliğim daha çabuk bitiyor. Bununla süpürünce halılar tertemiz oluyor sanki yeni silinmiş gibi. Çok memnunum aldığıma. herkese tavsiye ederim.

Forum İstanbuldaki LG'de bu makineyi denemek istedim ama satış yetkilisi ısınması 10 dk sürüyor su koyuyoruz her taraf ıslanıyor diyerek reddetti, fiyatı da nakitte 1.035TL imiş, bu kadar parayı denemeden kim verir anlayamadım, sanırım iyi bir süpürge ile kompak bir buharlı temizleyici ayrı ayrı alabilirim bu fiyata,vazgeçtim bu makineden.

X