Letu kullanıp hamile kalanlar

narinn34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
27
39
Kızlar merhaba aranızda letu kullanıp hamile kalan var mı
Doktor verdi geçen gün 5 gün kullan dedi, önümüzdeki perşembeye de yanına çağırdı
Prolaktin hormonun da yüksek baya dedi başka bur ilaç verdi onun için de

Adetimin 2 ci günü bende gitim bana mi-foll vermişti gebelik olmazsa gel adetin 2 günü demişti gitim bana letu yazdı ve beş gün kulan sonra bana gel çatlatma iğnesi yapacaz dedi bugün ilaca baslicam inşallah hayırlısı olur bizim için 🤲🫰

Doktor verdi geçen gün 5 gün kullan dedi, önümüzdeki perşembeye de yanına çağırdı
Prolaktıne adetlikten test verdin demi

Aynı durum bende var şuan prolaktin 56 ona ilaç kullanıyorum letu verdi salı ygel dedi sizin süreç nasıl acaba gecelik oluştu mu yumurtaniz büyüdü mu

Sonuç belli oldu mu letu kullanıp hamile kalan var mı bende cok merak ediyorum bende kullandım 25 inde iğne yaptım bekliyorum inşallah hep birlikte hayırlı sonuçlar alırız

Sonuç belli oldu mu letu kullanıp hamile kalan var mı bende cok merak ediyorum bende kullandım 25 inde iğne yaptım bekliyorum inşallah hep birlikte hayırlı sonuçlar alırız
bende letu kullandım 23 ünde iğne oldum beklemekteyim inşallah hepimiz güzel haberler alırz

Ben hamile kalmadım canım adet oldum, bu cuma rahim filmi çektirecegim artık, tüplerime baksınlar, geçen ay çatlatma iğnesi vurdum o da işe yaramadı

Ben hamile kalmadım canım adet oldum, bu cuma rahim filmi çektirecegim artık, tüplerime baksınlar, geçen ay çatlatma iğnesi vurdum o da işe yaramadı
Gebelik testi yaptım bende bugün iğnenin 11. Günü silik bi ikinci çizgi çıktı iğneden mi yoksa gerçek gebelik mi bilmiyorum cok heycan yaptım korkuyorum Ya iğnedense diye sabah kan vercem

Adetini bekle igne etkisi olabiliyor bazen
Evet sanırım en mantıklısı o ama insan bekleyemiyo işte cok sabırsızlandım 12. Günden sonrası etkisi kalmaz diyolardı iğnenin bakalım inşallah hayırlı haberler veririm hepimizin hayırlı haberlerini alırız

Evet sanırım en mantıklısı o ama insan bekleyemiyo işte cok sabırsızlandım 12. Günden sonrası etkisi kalmaz diyolardı iğnenin bakalım inşallah hayırlı haberler veririm hepimizin hayırlı haberlerini alırız
Insallah guzel haberlerini aliriz kitap oku film izle dizilere basla yapilacak o kadar ṣey var ki arkadaslarinla bulus düşünme testleri.akısina birak 15. Gun tekrarla testini sonra bana burda da guzel haber ver 😀

Gebelik testi yaptım bende bugün iğnenin 11. Günü silik bi ikinci çizgi çıktı iğneden mi yoksa gerçek gebelik mi bilmiyorum cok heycan yaptım korkuyorum Ya iğnedense diye sabah kan vercem
Merhaba kızlar benimde 12. Gün iğnenin hiç bişey çıkmadı çok üzgünüm🥹 iğne etkisi 7-10 gün sürebilir net sonuç 15. Gün çıkıyomuş😞

Insallah guzel haberlerini aliriz kitap oku film izle dizilere basla yapilacak o kadar ṣey var ki arkadaslarinla bulus düşünme testleri.akısina birak 15. Gun tekrarla testini sonra bana burda da guzel haber ver 😀
İnşallah güzel haberler veririm size 🤲🏻 Akışına bırakmayı beceremiyorum ben ya olmuyo yani bide dış etkenler elalem müsaade etse buna 😃 baskı cok kötü bişey

Testte pozitif kanda negatif çıktı malesef benim sonuç

bugün adet günüm ve iğnenin 15. günü test yaptım rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Eklentiler

• 603F0C79-F759-4DF1-8D02-730656F72DC2.jpeg
    603F0C79-F759-4DF1-8D02-730656F72DC2.jpeg
    151,4 KB · Görüntüleme: 156
X