Letu ile hamile kalıp sağlıklı doğum yapan var mı

Mrvdmrkl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2024
1
0
28
Çocuk istiyorum diye doktorum bu ay Letu kullanmamı söyledi reglin 5. Günü başlayıp 5 gün kullandım kontrole gittim 12 ve 13 mm olmuş gelişmemiş dedi fakat bu ay hamile kaldım Şuan 5 haftalık ama buradaki tüm letu kullanıp hamile kalanlar düşük yapmış gibi. Acaba letu kullanıp doğum yapan var mı?

Bnm ilk bebeğim letu ile hamile kaldım ve şuan 2 yaşında masaAllah darısı sana ins bnde ikinciyi istiyorum ama ilaç bulamıyorum letu

Çatlatma iğnesi kullandınız mı bu ay bende kullanıcam adetimi bekliyorum doktor letu ye geçelim dedi klomen işe yaramadi bende çok sevindim hayırlı olsun benim içinde dua edermisin canım

Bnm ilk bebeğim letu ile hamile kaldım ve şuan 2 yaşında masaAllah darısı sana ins bnde ikinciyi istiyorum ama ilaç bulamıyorum letu
İlacı bulamiyormusunuz bulunduğum yerde var benim bende çatlatma iğnesini zor buldum başka şehirden getirtik letu femaranin muadiliymiş aynı etkide olduğunu öğrendim doktorunuzdan femara isteyin

Ben bunu ilk defa duyuyorum .femara kullandım .hamile kaldım ama çatlatma iğnesi vurulmadım ,kendi kendine çatladı. Bence kendinizi kasmayın .çok fazla yumurta geliştirici ilaçla hamile kalan kadın var .herkes her şey hakkında olumsuz yorum yapıyor insanların içine de şüphe düşüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…