Leslie yapanlar bakabilirmi

Aysemaysem2020

Guru
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2012
634
312
Kızlar, leslie diye bir video var İnternete geçen gün burdan biri yazmıştı bende bugün başladım, leslie yaparak kilo kaybeden varmı. Normal hayatta hiç spor yapmayan ve sürekli yatan biri olduğum halde leslie bana kolay geldi 30 dakikalık olanını yaptım. Diyetle aram pek yok her gün diyete başlayıp öğlen diyeti sonlandıran grupda yılda, sizce bu spor işe yararlı.

Leslie geçen yaz yaptım harikadır. Mutlaka diyetle beraber güzel kilo verdirir. Ve bacakları şekle sokar hızlıca. Tavsiye ederim vakit kaybetmeden başka

Leslie geçen yaz yaptım harikadır. Mutlaka diyetle beraber güzel kilo verdirir. Ve bacakları şekle sokar hızlıca. Tavsiye ederim vakit kaybetmeden başka
Merhaba canım, geçen sene kaç kilo kaybettin ve bedeninde gözle görülür incelme cidden oldum, birde basenleri erityormu, birde ben başlayalı 10 gün oldu ilk 2 günde 2.5 kilo verdim sonra durdu kilo vermem 8 gündür aynı sendede böyle olmuş uydu

Leslie çok işe yarar. Süper bir cardio antremanıdır. Leslie den sonra direnç- sıkılaşma hareketlerini uygularsan çok çabuk sonuç alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…