Kontakt Lens lensin gözü tahriş etmesi ve yaşartması

sophronie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
912
264
kızlar geçen salı okula giderken bir gözüm kızarmaya ve sulanmaya başladı.gören ağlıyorum sandı o derece yaş boşandı. doktora gittim tahriş ettiğimi söyledi ve göz damlası verdi. bugünde lensimi takarken aynı gözümde bi batma hissettim. lensi çıkarmadan okula gittim. okulda yine gözüm sulanmaya başladı. baya bi yandı. 2-3 ders boyunca akmasını durduramadım. ayn damlayı kullandım yine ama haftada bi kez böyle olacaksa işim var yani.. hafiften de bi şişti sanki gözüm. of valla göz sorunum olmasa hayatta gözüme o plastikleri takmam..

canm korkulcak bişey olmaz merak etme doktora gttiğine göre benmde aynı olay geldi başıma felaket şişmişti 1 hafta 10 gün gibi takmadım gecti sonra şükür muhtemelen gecicek bişeydr

Merhabalar lensinin markasını öğrenebilir miyim?
Ona göre bir cevap vereceğim çünkü aynı problem 2,5 hafta önce bende oldu.

aynısı banada oldu fresh look kullanıyordm hemde :S 1 yıldır gözlük takıyorum ne damlalar ne enfeksiyon lensler göz damarlarımın beslenmesini önlüyormus taktıgımda 1 sorun yok ama 5-6 saat snra gozlerm kıpkırmızı ve acıyordu :S üstünden 1 yıl gecti ama korkuyorm kontakt lens almaya bosa 70 tl vermekten korkuyorm 1 aylık numaralı lens satan yer varmıdır ?

canim sen lenslerini ice bi yika desinfektion ilacla yani göz seyinle al sonra düzelir bendede olduuu

kızlar b&l marka lens kullanıyorum. doktora tekrar gittim, gözümün mikrop kptığını söyledi. 2 gün lens takmadım, doktorun verdiği damlayı kullandım. çok şükür bi şeyim yok şimdi :)

ya arkadaşlar bede makyaj yapınca ınanılmaz derecede sol gözüm batıyor ne yapıcam ve cok kızarıyor lensım eskımıstır diye değiştim ama aynı problem var bende yıne

Meraba kızlar 7 aydır lens kullanıyorum ama keyfi yani kontak lens ama sürekli takmıyorum haftada bir ya da iki sefer ama yaz aylarında bi anda gözümde aşırı kaşıntı ve yanma oldu ara sırada ağrıyodu doktora gittim çok kızdı kontak lens çok zararlı kullanma dedi 15 gün makyajı yasakladı bide alerji için iki tane damla yazdı bakalım ne olacak lensi kullanmaktan korkuyorum lens 6 aylık ama ben sürekli takmadığım için aldığım yerdeki bayan bir senede kullanabilirsin dedi belkide süresi geçmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…