Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canım ben sana asla kötü birşey demek istemedim
bu forumu yalyıp yuttuğum için çok kişide sormuştu bu rengi en başta ben zaten hasta olmuştum zaten,rengin adını veren zaten şahsın kendisiydi ondan bukadar kesin konuştum

tamam canım tekrar yüklerim.ya canım ben baktım rainbow giallo rsemlerine gg den ama bişi çıkmadı canm ya

ne yorumu anlamadım resımdekı kzıın lens markasınımı merak ettın ?

haifa wehbe

lensleri :)

bence bu solotica (flastan dolayı böyle çıkmış olabilir bazen en dandik lensi bile flash damarsız gösteriyor çünkü )

bence bu freshlook

bence bu solotica(flastan dolayı öle çıkmış olabilir ama )

bence bu adore veya sophistic

bence bu adore veya sophistic

burdada haresiz freshlook griye benzettim

Burda adore veya sophistic

ne marka kullandığını bilmiyorumsadece tahmin =)
resimleri kaydetmeden direk linkten ekledim o yüzden büyük kusura bakmayın :)

Son düzenleme:
Uzak olan resimlerde lensin dokusu zaten çok belli olmuyor. Valla benim freshlook lar bile resimlerde bazen doğal görünüyor hayret ediyorum. Normalde çok çook damarlı. Soloticalarda makro çekimle gösterildiği için insanlar şüpheye düşüyor 'acaba böyle kum kum mu duruyor' diye. Aslında resimler çok rahat yanıltabiliyor insanları

Angelinacım tabiki yanlış anlamadım:ama bende şaşırdım.O zaman google yalan söylüyor.Ben bu lensi almadan önce günlerce araştırdım.Bu resim giallo giye geçiyor.Ama hata olmuş olabilir.Tabiki kötü bişey söylemedin:))
Bu arada bu resimlerdeki bayan hintli galiba.Zaten hintliler güzel olarak doğuyolar.Kadının yüz hatları çok güzel.Ama lensler güzelliğini bozmuş bence.Hem çok yapay duuruyor.Kullandığı lensler sophisticmi acaba?

Behriyecim GG de şu anda sadece soloticaların lensleri var.Rainbowları google da "rainbow lens resimleri" diye yazarsan çıkar.Oradan karar verebilirsin.Bende mavisini beğendim Alabilirim yani:))

hintli şarkıcının lensleri waicon tri color grey..ama tr de varmı bılemem

bu arada behrıyecm özel mesaj atamıyorum sanırım mesaj hakkım dolmamış..eevet dym sana

arkadaşlar açık kahverengi gözlü olup hareli gri veya yeşil ya da turkuaz lens kulanan varsa rica etsem resim koyabilirmi nasıl durduğunu merak ediyorum ona göre bi seçim yapıcam yardımcı olursanız sevinirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…