Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Çok yakışmış Behriyecim.Hatta bir oyuncu var ismini bilmiyorum ona benzettim seni.Senden başka adlı dizide oynamıştı.Şimdide özgür çevikle oynayan mavi gözlü bayan oyuncuyu anımsattın bana.Ama ben elegance yıllıkların daha büyük değişiklik yaptığını zannediyordum.Çok belirgin değil galiba rengi.

canm çok saol biliorum beni çok benzetiolr o kıza canm.çok teşeşkkür ederim o senin güsel görüşün canm.

canım daha yakın bi foto eklicem yorumların için çok teşekkür edreim.ben charm mel almayı düşünüorum sence yakışır mı?kararsızım biraz.

canm dediğim gibi zamanla geçecektir bende ilk taktığımda öle sorunlar yaşadım ama şimdi zamanla alıştı gözlerim bellirli süreden sonra bulanıklık kalmıo.

canım daha yakın bi foto eklicem yorumların için çok teşekkür edreim.ben charm mel almayı düşünüorum sence yakışır mı?kararsızım biraz.

Caharm mel çok güzel bi renk.Bence çok yakışır sana.Sanırım gözlerinde açık kahverengi.Bi dene bakalım nasıl duracak..Burada vetman diye bi arkadaş var.GG de o satıyor solotica lensleri.GG de bi sor bakalım canım ne diyecek.:1hug:

ewt hayatım açık kahwe gözlerim yaıkışır dimi şimdi lenslerimle arasında çok renk farkı olmaz dimi herkes kendi gözüm sanıo dakaydirigubbakcemile3

Bence farketmezler bile.Hem değişiklik yapmış olursun.Birde yeşil dene bakalım nasıl duracak.Belki daha çok memnun kalırsın kimbilir.:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…