Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

zamanla gececektir bulanıklık dediğm gibi bende ilk taktığımda öle sorun yaşadım taki göz alışına kadar.alışınca zaten sorun olmuo korkulacak bişi yok canm

ayrıca kızarıklık toz kalınca lenste yapıomuş bu yüzden solüsyonu her gün değişmek gerekiomuş canm bilgin olsun.

evet tatlım ilk defa kullanıyorum netten de okudun bulanık görme ilk 4 5 saat olur max yazmış bnm 6 gün oldu hala bulanık temiz değildir die oluodur dedi arkadaslar ama solüsyonla temziliorum her taktığımda iln gecer dediğin gbi.tesekkr cewapladığın için :kedi:

tabi 6 gün oldu diyorum ama günde en fazla 3 saat kullandım şimdiye kadar öle sabahtan akşama kadar taktığım hiç olmadı =) belki de ondan gözler uyum sağlayamıyodur bilemiyorum ki.kızarıklık olmuyo du normalde bitek dün oldu dünde belki ellerim tmiz değilken gözlerimi ovuşturdum heralde okula giderken takmıştım da iltifat almak için
inş ikimiz de de kızarıklık sorunu gecer canım
süprizzzzz

yani canm 6 gün sürekli takmamışsın geçecektir canm bulanıklık.inş geçer ben damla kullanıcam umarım faydası olur.

daphne2165 önerin için teşekkürler bende hareli yeşil le turkuaz arasında kalmıştım turkuaz nasıl durur sizce açık kahverengi gözde ?

daphne2165 önerin için teşekkürler bende hareli yeşil le turkuaz arasında kalmıştım turkuaz nasıl durur sizce açık kahverengi gözde ?

Rica ederim.Hoş durabilir tabiki turkuaz yeşille mavi arası açık bir renk sonuçta.bi dene derim.aylık al beğenmezsen çokta bir kaybın olmaz:)))

daphnecim ben bişi sormak istiorum sana ben elegance gri kullanıorum yıllık 3 ton ne oluo yani grinin 3 ayrı tonum war demek benim gri biraz yeşilimsi daha çok

Misscatcım inanırmısın bu bulanıklık bende 6 ay boyunca sürdü.Hatta 8 saat bilgisayar başında çalışmama rağmen,kör olma pahasınada olsa hergün takıyordum yinede lensleri.İlginçtir ama 6 ay sonra yani ikinci lensimde bulanıklık falan olmadı.Adaptasyon sürem fazla uzun sürdü benim galiba.O aralar yani 3 yıl falan önce benim dışımda lens alan arkadaşlarımın hepsindede bulanık görme olayı vardı.Yani zamanla geçer.kaydirigubbakcemile3

5 senedir lens kullanıorum hemen hemen ama sürekli hareli gri kullandım hiç farklı bi renk denemedim üstelik hep elegance marka kullandım sürekli aldığım yerden alıorum lensi ama hiç bana 3 ton die bişi sölenmedi canm.

daphnecim ben bişi sormak istiorum sana ben elegance gri kullanıorum yıllık 3 ton ne oluo yani grinin 3 ayrı tonum war demek benim gri biraz yeşilimsi daha çok

Behriyecim elegance ın yıllık ve aylık lens renkleri arasında dünya kadar fark var.Yıllık 3 ton grisi açık mavi gibi duruyor.Ama aylık olanı okadar berbat ki hiç alakası yok ne griyle ne maviyle acayip bir renk.Yıllıklar rahatlık açısından nasıllar bilemiyorum açıkçası.Memnun musun sen?rengi falan doğalmı damarlanma olayı var mı?

Bende netten aldım.Birkaç çeşidi vardı.Ama en güzeli senin kullandığın renk.

canım ben şuan memnunum doğallar yani çok yakından bakılmadığı sürece kimse lens olduğunu anlamıo.ama bende yıllık gri daha çok yeşilimsi oldu zaten en kısa sürede foto eklicem canm.acaba göz renginden fark eder mi kimilerinde gri renk daha çok mawi gibi duruo.damarlanma çok aşırı derecede yok canm.elegancenin en çok sewdiğim yönü gözleri büyk göstermesi

Behriyecim bende bişey sormak istiyorum sana.Sen uzun zamandır kullanıyon.Bende yaklaşık 2 sene kullandım.En son lens gözüme yapışınca korktum ve kullanamıyorum şimdi korkudan.uyumaktan falan değil.Gün içinde yapıştı gözüme.Gerçi hemen çıktı.Doktora gittim alerji olmuş dedi.Öyle işte.Hem kuru bir iklimde yaşıyorum.Hemde kullandığım lenslerin süreside dolmuştu.Yani yapışmanın sebebini tam bilemediğim için çözüm nedir onuda bilemiyorum.Acaba şimdi kullansam yine yapışır mı?akşamları 1 dakka takıp çıkarıyorum Ama hafta sonu düğün var.Orada takmak istiyorum.Ne yapmam gerekiyor?Sende oldu mu hiç böle bişey??

ewt canm gri güsel renk bende çok beğeniorum ama elegence biraz kalın lens canm aylıkları hiç kullanmadım sürekli yıllık aldım

Benimde gözlerimi büyük göstermesi hoşuma gitmedi valla.Gerçi yıllığı farklı eminim daha güzeldir.

canım ben hiç böle bi sorun yaşamadım üstelik ben lensi bi iki saat kullanmadım bi tek yatmadan yatmaya çıkartıorum lensleri sürekli kullanıorum yani hiç böle sorun yaşamdım üstelik hawuza denize bile girdim lens le

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…