Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

vetman 10, ikisi de hakikaten çok yakışmış güle güle kullan. Hidrocharm ocre sanki daha doğal durmuş, gerçi renkler birbirine çok yakın gibi. Bende koyu kahverengi gözlere sahip ve eşi mavi göz isteyen birisi olarak :sinifsinif: gözlerimin mavi olmasını istiyorum. Bana en doğal mavi (açık mavi tercihim) hangi marka ve hangi renktir? Yardımcı olursanız sevinirim. Gözlerimin çapı 8.30, freskon diye bir marka 8.60 çapta bir lens kullandım. Rengini ve duruşunu da beğenmedim. Zaten lens durmuyoki yerinde delikafadulden oynuyor sürekli :) Yardımcı olursanız sevinirim. 8.30 çapı olan ve açık mavi rengi kahverengi gözde doğal duran bir lens önerin bana lütfennnn

Son düzenleme:
Merhabalar
benimde bir sorum olacak.renkli lensler çok hoşuma gidiyor.zaten kullanmıştımda bir iki sene kadar.son olarak kullandığım amazon lens gözüme yapışınca bidaha kullanamadım korkudan.acaba lensin süresi geçtiği için mi yapıştı gözüme?şimdi giallo aldım ama kullanabilecek miyim bilmiyorum.ne yapmam gerekiyor?.yardımlarınızı bekliyorum.

slm kızlar bana topazionun net çekilmiş fotosu varsa eklerseniz çook sevinirim.. mavimi yeşilmi diye merak ediyorum.. denemeden almak istemiyorum aslında ama denemem de mümkün değil.. şuan amazon green sophistik grey freshkon un bi mavisini kullanııyorum.. isteyen olursa foto eklerim.. gerçi diğer sayfalarda vardır fotom ..ilgiyle bekliyorum.. gözlerim koyu kahve.. şimdiden tenxxxx =)=)

slm kızlar bana topazionun net çekilmiş fotosu varsa eklerseniz çook sevinirim.. mavimi yeşilmi diye merak ediyorum.. denemeden almak istemiyorum aslında ama denemem de mümkün değil.. şuan amazon green sophistik grey freshkon un bi mavisini kullanııyorum.. isteyen olursa foto eklerim.. gerçi diğer sayfalarda vardır fotom ..ilgiyle bekliyorum.. gözlerim koyu kahve.. şimdiden tenxxxx =)=)

ya ben lens aldım ama bi kenarda duruyor hiç takamadım gözüme yerleştiremiyorum

bunun bi püs noktası varmı :bbo:

kıyamaaaaammmm o çok kötü oluyor ya.. yanımda bir kere sin de arkadaşımında gözüne yapışmıştı malesef.. zor oluyor.. ya o evet aynen seninde düşündüğün gibi günü geçmesinden kaynaklanıyor.. lensin ömrü ( yani senin kullandığın amazon un ) 3 ay.. daha uzun süre kullanımları tavsiye etmiyorum kesinlikle.. ama mesela gözlerin de kuruçluk ta olabilir.. sabah erken saattlerde takıp akşama geç saatlere kadar çıkarmadıysan belkide olabiliyor cnmm.. istersen her ihtimale karşı bi eczaneden göz yaşı al.. damla şeklinde.. yanında bulundur gözzlerin kurudukça damlata bilirsin.. ve lensinin kullanım süresinide takip et tabiki.. gbeçmiş olsun.. inşallah birdaha karşılaşmazsın cnm =)=)a.s.a.s.

ya ben lens aldım ama bi kenarda duruyor hiç takamadım gözüme yerleştiremiyorum

bunun bi püs noktası varmı :bbo:

cnm bende aynen ilk lens aldığımda takamamıştım hatta gözümü oymaa tehlikesi atlatmıştım =)=) ya onu tam göz bebeğine doğru yerleştirmeye çalışma istersxen.. çünki refleks olarak gözünü felan kırpıyor insan elinde olmadan lenste geri çıkıyor.. oturmuyor yerine felan.. onu tam olarak baş parmağına yerleştir sora göz bebeğini yukarıya kaydırıp göz pınarının o taraftan takmanı tavsiye edicem =)=) ben öyle takmıştım ilkinde..göz bebeğime takamamıştım =)=) çok komikti.. kolay gelsin cnmmm.....a.s.

Arkadaşlar az önce sorduğum soruyu cevaplayabilecek kimse yok mu ?benneyaptımki

mrb cnm.. ya sana tam olarak yardım cı olabilecekmiyim bilmiyorum ama zeiss diye bi markada 8.30 var bide durasoft 3 colors ta var öyle biliyorum.. ama diğerleri ayarlanamıyormu talebe göreki.. bu konuda bu kadarcık yorum yhapabilirim cnm.. çok bi bilgim yok çünki..istersen lens deneyebileceğin bi yer varsa deneyerek karar ver bence .. orada da bilgilenmiş olursun hem de bence =)=) güzel maviler varda mesela topaziolardan seçebilrirsin.. ama işte kafam karıştı .. freshkonu beğenmemen normal..çok yapay duruyor damarlı patlak patlak duruyor bende hiç sevmiyorum =)=)

arkadaşlar beni unutmayınnnnn.....topazionun fotolarını bekliyorummmmmmmmmm......... ne olmuş bu siteye ?? kimseler yok ....

tatlm bnde blmiorum ki tühh yaaa bnde amzn green sparş ettm koyu renk gözde nasl druo die merak etmştm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…