Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Bunlar netten bulduğum resimler hepsini bi yere topladım ben genekllikle bu renkler arasında gidip geliyorum kızlar bu renklerde önerebileceğiniz markalar nelerdir?
Birde yukardeki renklerin isimlerini bilen varmı ?

bnce içlerinde en doğal duruab solotica ocre oda iki göz olan kzn göz rengi..en üstten 3.resim freshlook true sapphire..en alttaki 3.resim yeşil olan freshlook dimension sea green galiba.(sdce renkli gzlerde ve açık kahve gözlerde belli olan bi renk) üstten iknci resm freshlook hareli yeşl resmde değişk durmş..dierlerinide blmiorum:kedi:

ılk lensi internetten aldırsam olur mu?Yoksa bir optik'e gidip deneyip öyle mi alayım?
Bir de doktor göze göre lens markası veriyor değil mi?

siteye girmene gerek yok zaten mail atsan yetiyor.mailide ingilizce atsan anlıyorlar

o zmn bi doktara danışp almalısın bncee hem dha sağlıklı hemde dha granti olr yinede sn blirsn yanii

optikten al hem böylece içine sinmiş olur görerk alrsın..bn netten siparş ettm ucuz diye

şu onceki sayfadaki resimlerden üstten 3.süper tam aradıım renk bnm yaa.o n.c ocre mi acaba.ben mel le ocre arasında kararsızım.sanırım mel biraz daha ela ya yakın.ben işte tam oresimdeki gibi grimsi sarılıgı olmayan bi yesil istiorum bilen varsa sölesin:) hangi lens o:hulya:

merhaba kızlar burada yeniyim
gözlerim yeşil ama mavi lens almayı düşünüyorum (annemi ikna edebilirsem) ama sarışın olmadığım içinde acaba mavi çok mu abartılı olur diye düşünüyorum

gözlerim yoğun ışıkta böyle görünüyor normalde bu kadar belirgin değil

saç rengimde böyle

bu kadar dikkat çekici olmasada bu tona yakın bişey istiyorum
lensler konusunda pek bi bilgim yok marka ve renk konusunda yardımcı olursanız sevinirim
şimdiden ilginiz için teşekkürler

resimlerin büyüklüğünü ayarlayamadım malesef

Redandblack kendi gözlerin çok güzelmiş =) Bnm gözlerim açık kahve bal rengi gibi birşey, b&l blue topaz kullanıyorum aynı bu maviye benziyor.

kızlar ocre hakkında yazılanları okudumda kahverengiye yakın deniliyor.ya ne alaka anlamadım ben griyle karısık yesil istiorum resimlerdede öle gozukuyor bu kahverengi olayı nerden cıktı.

Redandblack kendi gözlerin çok güzelmiş =) Bnm gözlerim açık kahve bal rengi gibi birşey, b&l blue topaz kullanıyorum aynı bu maviye benziyor.
teşekkür ederim :) bende daha önceki yorumlara bakarak solotica veya b&l den düşünüyorum sanırım en doğal onlar duruyormuş

teşekkür ederim :) bende daha önceki yorumlara bakarak solotica veya b&l den düşünüyorum sanırım en doğal onlar duruyormuş
Soloticalar daha doğal yani kullanan birçok kişi öyle söylüyor.soloticada o istediğin koyu mavi yok sanırım ama daha doğal renkler var.solotica kullanmadım yanıltmış olmayım, kullananlar daha doğru bilgi verirler. ama ben b&lden de çok memnunum istediğim renk öyle belirgin koyu maviydi=)

kızlar ocre hakkında yazılanları okudumda kahverengiye yakın deniliyor.ya ne alaka anlamadım ben griyle karısık yesil istiorum resimlerdede öle gozukuyor bu kahverengi olayı nerden cıktı.

Canım size yardımcı olmak ve renkleri görmeniz açısından hidrocharm serisinin yani soloticanın en koyu duran serisinin benim koyu kahverengi gözümdeki mel ve ocre karşılaştırması. Size göre sol göz hidrocharm mel sağ göz hidrocharm ocre.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…