Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Solotica esmeralda rengi o renk gibi canım yani Hazal Kaya nın göz rengine benziyor düşünürsen bir de bak...

kahverngi gözde belli olmuoki onlar

Dimensions ın renkli gözde kullanıldığını ben de biliyorum ama kahverengi gözde bu lensi kullanan kişilerin yazılarını internette bulabilirsiniz. Hatta bu forumda da konuşulmuştu diye hatırlıyorum. İnternette bu lensin kahverengi gözler üzerinde nasıl durduğuna dair bir kaç fotoğraf bulabilirsiniz, daha fazlası da çıksa çıksa buradan çıkar değil mi?

Slm Arkadaşlar. Beğendiğim birkaç markanın lensi var deneyip almak istiyorum. Ankara'da lensi deneyebileceğimiz bir yer var mı? :1no2: Bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim. Ayrıca gözlerim koyu kahve, mavi lens almak istiyorum. Göz çapım 8.30 biraz küçükmüş. Göz rengime ve göz çapıma uygun hangi lensi önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler :)

kızlar izmitte rainbow testerı buldum
hangi rengi güzel açık renklerden hangisini deneyim
oraya gidip hepsini denemek istemiyprum çünkü nette satılanlarla arasında çok fark var fiyat olarak
solisyon alırken gördüm dün ama deneyemedim
fantasty line serisini düşünüytorum ne renk önerirsiniz

dolphinde cnm selin optik varya üst katta orda buldum
daha önce de ordan freshlook almıştım ama ozaman yoktu testerı
hatta güneş gözlüklerimide ordan aldım
dün solisyon almaya gittim adorelerim için( kullanmıyorum ama solisyon alıyorum ya=))
ozaman sordum
ya hepsini denemek istemiyorum cnm ya almıcam çünkü ordan boşuna uğraşmasın adam
en güzellerini deneyip çıkmak istiyorum hemen
aklımda lıght blue var
birde gry
en kısa sürede gidip denicem

aaa ben daha geçen hafta dolphinde üst kattakı optikçiye (adını hatırlayamıyorum cnm ben ama tek bir tane olduğuna göre selindir heralde aynı yerden bahsediyoruz sanırım) hangi markanın satıldığını sordum. Freshlook dedi sadece. Rainbow dan bahsetmedi hiç..

canım orda amazon , sophistick filan da var..
neden öyle dediki sana
sophisticki orada denemiştim ben hatta
sonra freshlook almıştım haresiz yeşil ıyyyyy
yaklaşık 2 sene önce doğal lens arıyordum b&l gry in yanına ala ala onu almıştım
tipik asker yeşili gibi =))
ama çok anlayışlı ve kibar insanlar gerçekten orada çalışanlar
istersen 50 defa dene yine de birşey demiyorlar
ama deneyip de almadan çıkınca ben çok utanıyorum ya
ay heryerde böyleyim
mağazada kıyafet denediysem eğer üst üste almadan çıkamıyorum ayıp olmasın diye kendimi almak zorundaymış gibi hissediyorum
ay bende böyle bi cinsim işte =))

Hemen lens almaya gittiğimizde veriliyor mu? Yoksa göze göre lens mi yapılıyor? Hiç bir bilgim yok yardım eder misinizz.

Hemen lens almaya gittiğimizde veriliyor mu? Yoksa göze göre lens mi yapılıyor? Hiç bir bilgim yok yardım eder misinizz.

Eğer gözlerin de bir rahatsızlık yoksa yani numaralı lens istemiyorsan ve istediğin renk ellerinde mevcutsa hemen verirler canım

kıvılcım canım ben adorelerini görmedim eğer zahmet olmazsa resim koyabilirmisin merak ediorum nasıl die

canım fotoda çok yanıltıcı çıkıyorlar
kaç defa çektim ama hiçolduğu gibi çıkmadı
çok daha çirkin dıuruyor fotoda
normalde dokusu çok güzel rainbowa benzetiyorum ama fotoda hiç doğal durmuyor
rainbowun asker yeşili tonlarında bir lens gibi duruyor bende belkş biraz daha açık
ama istiyorsan yarın çeker koyarım yine de canım

kızlar ben bir sitede gözlerime lens yaptım sizce hangi renk yakışmış ayrıca sitedeki gibi eklediğim lensin numarası ve markası yazıyor aynısını alsam burdaki rengi verirmi sizceCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…