Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kızlar nette gezerken rihanna nın lenslerini gördüm beğeniniz olursa die ekledim

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu resmen photoshop! Sağdaki gerçek resim Rihannanın lens fln taktığıda yok

Buda büyük hali

Son düzenleme:

ben bu lenslerı nerden bulabılırm CADIARZU bakındım bulamadım cok ıstıyorum bılen var mı acaba :Saruboceq: ayrıca dıorun lenslerını nerden bulabılırım turkıyede satısı var mı.... cok mu sey ıstıyorum bılemedım kı :sinifsinif:

[bnde elegance soFt coLors almayı düşünüorum..bu konuda bilgisi oLnlr bnmle paylaşrsa çok sevinirim..

Arkadaşlar selam. Ben bugün aranıza katıldım. Lens çapı farklı olur mu acaba? green gray lens aldım 1-2 ay önce. Dr. muayenesinden sonra tabiki. Dr. yardımcısına 8.30 çap tarzında birşey söyledi. Fakat bayan bana 8.60 ölçüsünde olanı vermiş. Bahsi geçen gözbebeğimin çapı diye düşünüyorum. Lens konusunda fazla bilgiye sahip değilim de Gözbebeğim küçük, lensi taktığımda büyük ve yapay durduğunu düşünüyorum. Lens farklı çaplarda olabilir mi? Oluyorsa hangi markada 8.30 çap var ve hangi marka gözde daha doğal duruyor? Gözlerim koyu kahve, hareli mi daha uygundur? Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler :)

arkadaşlar ben bu resimdeki mandelgrün yazan lensi çok beyendim gözlerim koyu kahve rengi acaba taktığımdada böyle dururmu durmazsa nasıl durur yada bu renkten olan varsa lütfen yardım etsin ben bu rengi istiyorum yada benim göz rengime göre bu rengi nasıl tutura bilirim lütfen yardım

Imageshack - colorblendsfarben
--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar ben bu resimdeki mandelgrün yazan lensi çok beyendim gözlerim koyu kahve rengi acaba taktığımdada böyle dururmu durmazsa nasıl durur yada bu renkten olan varsa lütfen yardım etsin ben bu rengi istiyorum yada benim göz rengime göre bu rengi nasıl tutura bilirim lütfen yardım

o mandelgrün yazn hareli yeşil..bnmde gözlerm koyu kahve dha önce kullanmştım aynı rengi güzl duruodu yani doğaldı..ztn freshlook'un en doğal duran rengi hareli yeşil diebilirimm..koyu renk gözde gayt hoş druo

saydin78 bazı markaların çapları büyk veya küçk olabilio eğer lensi taktığnda gözüne oturmadığı fln düşünüosan muhtemeln çaptn dolayıdr..ayrca gözlern koyuysa hareliler dha ii durcaktır..

Arkadaşlar, kahverengi gözde, freshlook dimensions sea green lens kullanan var mı içinizde? Varsa fotoğraf koyabilir misiniz?

kıslar ben bu lens olayından renklerden pek anlamim:sinifsinif:
aşkı memnudaki nihalin göz rengini çok beğendim sanırım lens
diikat eden varsa gözlerine rengin adını diyebilirmi
gri gibimi yeşil mi anlamadım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…