Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

muhteşem tü tü tü maşallahhh
çok doğal söylemeseydin anlayamazdım
güzel günlerde kullan

mrb kizlar lensim 7,8 saatlik fakat lensimi 1 bucuk gun cikarmamam gerekiyor sizce ne yapmaliyim yolculuga gidiyoruz bugun saat 8 gibi takip pazartesi gunune kadar durmasi gerekiyor sizce bi sorun olur mu bazen kuruyor lensler solusyonu gozume damlatsam bi faydasi olur mu tavsiyelerinizi bekliyorum,...

neden çıkarmıyorsunuz. gece yatarken çıkarmalısınız. hiç bir dokor tavsiye etmiyor. ama çıkarmayacaksanız. evet solüsyon damlatın.yada eczaneden tears naturale free alın. bu gözleri rahatlatıyor.

neden çıkarmıyorsunuz. gece yatarken çıkarmalısınız. hiç bir dokor tavsiye etmiyor. ama çıkarmayacaksanız. evet solüsyon damlatın.yada eczaneden tears naturale free alın. bu gözleri rahatlatıyor.

gece yatamicagim cunku evde olamiyacagim hayirlisiyla yarin türkiyeye ucacagiz onun icin lensler gözümde durmak zorunda benim lensler numarali bu aksam saat 23:00da havalaninda olacagiz saat 20:00 da hareket edecegiz havalaninda sabahliyacagiz yani onun icinde lensler gözümde durmak zorunda

canımmm ne yalan söleyim doğal dır diyordum renk güzeldir diyordum ama bukadaını beklemiyordum yaa :1shok:
durdun durdun tongayı gözünden vurdun
ne yalan sölimm bayıldım bayıldımmmm
lens forumuna renk kattın vallahi baymıştı artık sıradan doğal olmayan lensler kaydirigubbakcemile3
gözümüz lens gördü sayende
ben şimdi nasıl dıururum solotica almadan yaaa delikafadulden

sağol tatlım benim. beğenmene çok sevindim. gerçekten kıvılcım ,sanada tavsiye ederim. çok güzel gerçekten...

bilmiyordum canım asında çok iyi olur ya açık mavisi filan güzel olabilir..
çünkü amazonun damarları beni çok fazla rahatsız etmedi
sonuçta b&l kullanıyorum ki ondaki damarlanma çok daha fazla
aradığım rengi bulduktan sonra amazonun damarlarınıa aldırış etmeden kullanabilirim ben
soloticaların yanında yine az kalır ama napalım :çok üzgünüm:

kızlar merhaba..ben daha önce freshlook colorbledns serisinden pure hazel kullandım..çok doğaldı memnun kaldım...ama yeni lenslerimdeki yeşillik biraz daha yoğun olsun istiyorum..sizce colorblends serisinin green ini mi alayım..yoksa colors serisinin green ini mi??? biri hareli diğeri haresiz..yasa bu lenslerden kullanmış olanların fotosu var mı??paylaşabilirler mi acaba? bana arkadaşım lensinin renkleri iyii işlenmiş en içe kadar bu yüzden daha doğal duruyor demişlerdi?? acaba colors un haresiz yeşilinde bu doğallık daha mı az?? cevaplarınızı bekliyorum..şimdiden teşekkürler arkadaşlar

Bende gözlük kullanıyorum ve şeffaf lens almak istiyorum gözlerim mavi olduğu için.Kullanımı zormu hiçbir bilgim yok aslında ve fiyatlar standartmı ne kadar mesela.

Gamlı baykuş :mymeka:Ben sana demedim mi lensler gelince bana haber ver diyeÇok üzgünüm çoook

canım benim çok yakışmış valla. beklediğine değmiş.
güzel günlerde kullan.

canım harelisini al bence.pure hazeli bende kullanıyorum.çok eskiden yeşilde kullanmıştım.bu ara yine yeşil düşünüyorum alırsam hareli alcam.

Kesinlikle çok doğal :1shok:
İyi günlerde kullan :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…