Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

amazonlarım az önce geldi =(
şuan tam bir hayal kırıklığı yaşıyorum
bukadar iddialı beklemiyordum
çok açık bir gry
beyaza dönük neredeyse
mavilik filan yok hiç
makyajla çok az renkleniyor
ben takmam bunları dışarda ya =(
of moralim bozuldu

ya ben gri renk lan kullandım ela gibi oldu pek belli olmadı doğal duruyo ama asıl göz rengimde ela bi ton açık oldu sanki ya bide kızlar bşey sorcam benim gözlerim lens kıpkırmızı oluyo ve batma oluyo neden acaba nasıl önleyebilirim

ya kızlar benim bc değerim 8.6 freshlook mu uyar b&L mı ?...

esmer tenliyim kahve gözüm..Hangi renk gider...

çok üzüldüm canım... sende neden beyaz gibi durdu ki. bende bayağı gri durmuştu. mavilik yok, o kesin.
tam gri bir ton. ama beyaza yakın durmasına ,şaşırdım....
ben çok beğenmiştim.. tabii favorim mavisiydi.
işte göz rengi çok önemli ya. herkesle aynı tonu vermiyor.

olsun canım böyle yanıla yanıla bulucaz doğru lensi..
allahtan pahalı değil..
ama hiç beğenmedim yaaa=(

ya kızlar bende amazon mavi almak istiorum.ama gözlerim çoook koyu kahve ve esmer tenliyim.sizce nasıl durur ...lütfen cvp verinn...çünkü lens günüm dolmak üzeree....

olsun canım böyle yanıla yanıla bulucaz doğru lensi..
allahtan pahalı değil..
ama hiç beğenmedim yaaa=(

canım benim çok üzüldüm yaa bende beyazımsı olduğunu biliyodum sen yazdınmı buraya gri istiyorum diye ben söylerdim sana denemiştim biyerde.amazonun lagoon green var hatta green renginden daha koyu onuda orda gördümama sana üzüldüm beğenmediğine en doğal rengi yeşil ama aklında olsun bitanem

canım aslında hata bende
ben b&l gry kullanyıorum ve her markanın grysini onun gibi mavi yeşil karışımı birşey sanıyorum
onun sadece adı gry ama gryle alakası yok
gry den kastı o tür birşeydi
ama aldığım renk tam bir gry
beyaz ağırlıklı bir gry..
en sevmediğim renk yani..
olan oldu artık canım neyse
keşke yeşil yada mavi alsaydım ama şimdide mavimi alsam diyorum fakat bu sefer tester denemeden almam sanırım

solotica topaziolarım geldi. ben böyle güzel ve doğal bir renk görmedim. çokta rahat lenslermiş. bayıldım .
buarada web camerayla çektiğim için resim pek iyi çıkmamış. 2 yandan basılmış göz. ama rengi göstermek için koydum.

Son düzenleyen: Moderatör:

okim :lepi: süpermiş bayıldım zemuszemus
gözün aydın :dance:
boncuk boncuk okim :asigim:

ahanda bu topiğe siftahım bu gacı sebebiylen olacakmış.

rimeli sürmüş, gözün içine kalemi çekmiş öyle fotoğraf çekmiş delikafadulden
ama renk çok doğal çok beğendim.alkisalkisalkis

gerçi sana yakışmamış bende daha güzel dururdu :dilcikar:

e ne yapayım azcuk makyaj yaptık. çok değil. merak ettim nasıl duruyor makyaajla diye... evet siftahı yaptın. bu topikte böyle işte... hoşgeldin:))
vermem bir kere. ben onu 25 gündür bekliirim. git brezilyalardan sende getirt.:dilcikar:

harika olmuşşşşşşşşşş güle güle kullan bitanem bayıldım vallaŞeniz

tabi dene bi tanem ama yeşilini ben içim rahat bi şekilde öneriyorum mavisine pek ısınamamıştım ama sana söliyim amazonun mavi tonları çıkmış bi tanem heryerde varmı bilmiyorum ama açığı koyusu bi kaç tane tonlaması vardı

Jan Darkım,müthiş olmuşsun,zerre lens olduğu belli değil,ya çoook özendim ama korneam patlak,korkuyorummafoldumben
Yalnız bir göz bu kaaa mı gözel bakar nan

Jan Darkım,müthiş olmuşsun,zerre lens olduğu belli değil,ya çoook özendim ama korneam patlak,korkuyorummafoldumben
Yalnız bir göz bu kaaa mı gözel bakar nan

sağol canım. ya inanılmaz güzel bir renk. çok doğal birde... ışıl ışıl......gözlerimi, birde öyle çok açtım ki, rengi iyice bir görünsün diye.delikafadulden.
..drakula görmüş gibin baktım.:roflol::roflol:

canım hayırlı olsun lenslerin.çok yakışmış.anam sen napıyon isveçlerde ya.bu arada ben ikinci bebişimi doğurdum.ay sohbet seyine döndü neyse.

canım hayırlı olsun lenslerin.çok yakışmış.anam sen napıyon isveçlerde ya.bu arada ben ikinci bebişimi doğurdum.ay sohbet seyine döndü neyse.

ay canım. Allah analı babalı büyütsün. hayırlı bir evlat olsun.
canım ben antalyadayım yine. isveç,o işin şakası:))
lens için çok teşekkür ederim.değdi beklediğime......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…