Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bende de freshlook yesil var ama aldigimdan beri bir bulaniklik var taktigimda rahatsiz ediyor kullanamiyorum.

kedi yakışmış lensler.baya iddialı bi renk gibi gerçekte nasıl dahamı açık dahamı koyu canım.güle güle kullan maviş maviş:)gözlerinde yeşil ya turkuaz gibi durmuş

bende de freshlook yesil var ama aldigimdan beri bir bulaniklik var taktigimda rahatsiz ediyor kullanamiyorum.

canım son kullanma tarihi geçmiş olmasın bi götür aldığın yere baksınlar canım bi arkadaşıma öle oldu verdi aldığında hiç bi sorun kalmamıştı

canım bu basettiğin açma koyulaştırma dediğin ne çok merak ettim????

canım son kullanma tarihi geçmiş olmasın bi götür aldığın yere baksınlar canım bi arkadaşıma öle oldu verdi aldığında hiç bi sorun kalmamıştı
hadi ya
keske aldigiim zaman soyleseydim simdi artik hic goturulmez baya gect uzerinden cunku.

kıvılcım cidden yellowla hazel tam bi harika yaa nerden alabilirizki şimdi iyce istiyorum inan soloticalardan daha doğal duruo :1shok:

canım ben yellow rengini geçenlerde sipariş verdim zaten ama hep kartımda sorun çıktı..ama siteden kaynaklanıyordu benden değil..çok sinir oldum siteye defalarca uğraştım ama bir türlü siparişim onaylanmadı..bi ara onaylandı ama kabul edilmemiş..o sitede var canım özelden atıyorum sana sitenin adını..

merhabalar ben 17 yaşımdayım ve yaklaşık 8 yıldır gözlük kullanıyorum.. iki gözümde de 3-3,5 civarı miyop var. 2 yıldır ilerlemiyor çok şükür ama gerçekten bıktım gözlük kullanmaktan lens almak istiyorum bende :) ama birde sol gözümde 0,50 astigmat var. çok cahilce bi soru olucak ama hem miyop hem astigmat lens oluyormu acaba :) bide iyi bi lensin (bu numaralarda) fiyatı ne kadar olur? çok yüzeysel bi soru oldu ama kullanan arkadaşlar ortalama bi fiyat söylerlerse çok memnun olurum :)

cnm bn sana şöyle söyliyim bnm gözlerimde aynı senin gibiydi.0.50 astigmat çok büyük olmadığı için bn onu salladım şimdi sadece miyopa göre alıyorum.ayrietten ght and day kullanıyorum.1 ay boyunca gözünde kalıooo ve çok rahat.bu arada 70 tl ye aldım ve 3 aylık..umarım işine yarar.

green oceanı soran arkadaş resim var fakat koymayı bilmiyorum aslada becerebileceğimi sanmıyoruum tk kelimeyle çok güzel bir renk gözlerim koyu kahve acayip açıyor masmavi birde yeşilimsi ikisinin ortası bir renk sadece biraz damarlı çok seviyorum gözün kapalı alabilirsin

çok teşekkür ederim cnm yakında doktora gidicem zaten kontrole ona da danışıcam bu konuyu doktorlar pek tavsiye etmiyor sanırım lens veya lazer gibi şeyleri tanıdığım göz doktorları gözlük kullanıyorlar hep neyse tekrar çok teşekkürler umarım en yakın zamanda kurtulurum :)

sağol cnm tşk ederim,ben de elazıdayım öğrenciyim orda.sen nerden ce n e kadara alıosun lenslerini??

cnm bi de foto ekliceksen yardımcı olim.alıntı yap a tıklıosun.ordan eklentilere tıklıosun.gözata tıklayıp,fotonu bulup yükle diosun.sonra bu sayfanın altına inip cewaplaya tıklıosun,resmin yüklenio.mucksssyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…