Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

:teselli::teselli:
canım netten de sipariş ettim gidip aldımda netten sipariş verdiğim özelden mesaj nasıl atılıyor hiç bilmiyorumki şöle söliim anlarsın mutlaka l....saati :) ordan aldım 39 milyon orda hatta baya uygun damarları cidden rahatsız edici değil ben bi kaç resim daha ekliycem senin için tatlım için rahat etsin:teselli::teselli::teselli:

canım benim çok sağol çok güzel anlatmışsın siteyi =))
biliyorum ben o siteyi sağol tatlım..
ve de acayip uygunmuş fiyatı
birkaç resim daha koyarsan sevinirim canım adore olmadı bari onu sipariş edeyim lensim kalmadı elimde..

yardımcı olun lütfen...

canım bende şuan 2 tane solisyon var biri optifree diğeri de sauflon
optifree inanılmaz koyulaştırıyor benim b&l gryleri ben onlarla koyulaştırdım
sauflonda rengi açıyor onlarıda rainbow giallo ve freshlook gry lenslerim için kullanıyordum..
solocare yi bilmiyorum canım ya ama dediğim gibi koyulaştırmak istiyorsan optifreeyi tavsiye ederim
sauflon b&l solisyonumuydu ya
eğer öyleyse onu kullanım ben ve acayip açıyo lensin rengini..

Son düzenleme:
gözlerm bozuk bugün ilk defa renkli lens aldım baush lomb um lıght green fena deildi... ama ben daha doğal olsun istiorum gözlerim koyuya yakın bi kahverengi saçlarımda.. daha da doğal olabilecek bi yeşil arıorum bu renkte eeenn doğal olabilcek marka ve renk ne sizce yardımcı olablrsenz çok sevinirim...

kıvılcım canım sen gör diye öle resim ekledim o resimi kaldıramıyorum canım senin mesajnda korktum birden yaa kaldırırmısın onu nasılsa bakdın sen önemli olan oydu:çok üzgünüm:

canım sophistic pahalıysa amazon colors alabilirsin o sophistiğin aylığı ben br kaç sayfa öncesinde yeşil rengini ekledim bi bak istersen

cevapladığın için çok saol cnm .ama bnm gözlerim numaralı numarasız olsa hemen alcam çünkü amazonun renkleri acaip hoşuma gidiooo...: bnm araştırdığım kadarıyla numaralı yok .sizin bilginiz varmı kızlarr......

Son düzenleme:
ben de yaklaşık 5 aydır b&l kullanıorum.bnmki yıllık ama artık batma yapıo ve bulanık gösterio.sizce ne yapmalıyım ama renkten çok memnunum grisini kullanıorum.fotomu koyucam.

ben de yaklaşık 5 aydır b&l kullanıorum.bnmki yıllık ama artık batma yapıo ve bulanık gösterio.sizce ne yapmalıyım ama renkten çok memnunum grisini kullanıorum.fotomu koyucam.

canım ben 3 yıldır kullanoyorum bu markayı ve rengi..
haklısın süresi bir yl olmasına rağmen 6 -8 ayda bulanıklık yapabiliyor bazen
bunun dışında renk harika fakat tek sorunu aşırı damarlı olması..

amazonların 5 numaraya kadar numarası var. 5 ve 5 miyoptan küçükse numaranız ,alabilirsiniz. ben 6 olduğu için alamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…