Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

http://img194.imageshack.us/img194/8523/sssssssssssssssss.jpg canım bide bunu ekledim şimdide bi bakarsan çok sevinirim gerçekten:asigim:

canım rengne bayıldım
normal hayattada böyle damarsız duruyorsa süper
çok belli oluyormu normalde damarları yani snei çok rahatsız ediyormu ve kullandınmı bilmiyorum ama b&l kadar damarlımı

kızlar bu arada benim adore siparişi onaylanmışitı ama siteye mail attım bize sipariş gelmedi diyor bankada sorun olabilir diyor.cumartesi günü vermiştim siparişi o yüzden bankayla irtibata geçemediler bugün hallediceklermiş birazdan mail atıcam..

:1hug::1hug::1hug:
canım gerçekten hiç rahatsız etmiyor beni çok yakından kendim bakınca bile sanki gözlerimizdeki çizgi gibi duruo.bosch lombla kıyaslanamz bile pupil boşluğuda çok doğal duruo hani balık gibi bakıoruz tabiri varya alakası yok bitanembende seni bekliyorum acaba adoreler nasılldakka başı siteyi açıp bakkıyorum bi şi yazdınmı diye:dance:

günaydın kızlar diger sayfalara bakamadım..kusura bakmayın.
sizlere bir sorum olacaktı..lens kullacagım ilk defa..yardım istiyorum.
göz rengim kahverengi doktorum lens yazdı uzagı göremedigimden dolayı.
(gözlügüm var 2 yıldır kullanamıyorum nedense)))
ben numaralı lenslere renkli olmuyor işe yaramıyor diye duydum dogrumu ??
ben şeffaf olarak talep edegim..göz rengim degişmeyecek bu durumda ??
neden soruyorum çok yakın arkadasıma sipariş verdim o bana eşinin dükkanından getirecek..
numarasını verdim sadece..renkli talep etmedigim içinde gitmedim.
şimdi kafam karıstı..renkli zaten kahverengıden cok farklı dusunemezdım olsa olsa kendı göz rengımın
tonlarında daha net daha parlak olanını secerdım..bu konuda yardımcı olursanız çok sevınırım.
hiç anlamıyorum sacmaladın galıba yazarken.

Freshlook un yeni renklerini deneyenler var mı aranızda kızlar? Gümüş gri ve parlak maviyi merak ediyorum

bana kimse yardımcı olamaycak galiba..
arkadaşlar Freshlook bahsedılen lens renklerini dahi bilmiyorum yeni çıkan renkler var desenize. vay beee

Sarıcivciv canım numaralı ve renkli kullanabilirsin eğer astiğmat varsa ve torik lens kullanmazsan o zaman biraz zorlanabilirsin ki sanırım doktorunda bundan dolayı renkli lensi önermemiştir.Ama astiğmat yoksa numaralı ve renkli kullanabilirsinŞeniz

Lensaholicte geziniyordum ve Freshlook un parlak mavisi ile topazio yu karşılaştırmalı gösteren bir resim buldum ve anladım ki soloticaların üstüne yokkaydirigubbakcemile2 Sen gelince senin topazioları denerim Okypete sende benim esmeralda ve quartzolarımı:roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:

canım az önce mail attım siteye
hatta yine sipariş verdim
sipariş onaylandı diyo ve değişik yazılar çıkıyo
aynı şekilde gönderdim siteye
cevap bekliyorum henüz bana dönmediler
dört gözle bekliyorum artık şu adoreleri ya
gelir gelmez ilk size haber vericem

tamam canım. deneyelim. gerçekten,diğerlerinide çok beğeniyorum tatlım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar aranızda hiçmi rainbow elite line açık yeşil kullanan yok okadar aradım bulamadım walla hep fantasy line..... aa çildiriciiiimm

Imageshack - snapshot200906158.jpg
Imageshack - snapshot200906155.jpg
bendende iki resim b&l gri flaşsız evde çekim kendi gözlerimde normal bir kahve ne açık ne koyu bakın bakalım ben kararsız kaldım ama rahatlık bakımından süper frslk kullanmıştım bana tam bir işkenceydi hem batıyordu hemde sulanıyordu gözlerim ama bunlar çok rahat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…