Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

gnz burda çok hoş orjinal duruyo tatlım ama normalde damarlı evet keşke böle olsa cnm...

ay yok cnm bence renkte oldukca kotu beyaz gibi zaten dokusuna birsey demıyorum o hepsinden beter...o zamanlar bir hevesle almıstım bekledigim gibi cıkmayınca oylesine cep telefonla cekmıstım zaten igrenc cıkmısım=)fotograf makınesiyle cekme sansım olmamıstı ...aaaay bu arada bana katalog halen gelmedi

kızlar çok acil cevap bekiyorum..
adore siparişi veriyordum fakat sph değerini soruyo..
sph ne oluyordu ya ?

sseda solotica kullanan herkes çok memnun kimseden duymadım öle durduğunu...bende hidrocor mel kullanıyorum ve harika lensler inanılmaz doğal duruyo kimsede lens olduğunu anlamıyo...quartzo esmeralda topazio kullananlarda çok memnun...sophisticler baya damarlı mesela denemiştim bana görede o doğal durmuyo...yani herkesin kendi tercihi...

senelerdir kullanıyorum ben hergün bence bir lensin ömrü kaç senelik olursa olsun 1 aydır

cevabın ıcın tesekkurler tatlım. pekı sence elegance lıght blue nasıl?

kızlar elegance light blue renk olarak hoş duruyo ama inanın hiç denemedim siyah saç beyaz tene mavi göz çok güzel olur ama elegance yakından nasıl durur bilmiyorum....

canım mavi kullanmadım ama güzel bulduğum mavi lensler var solotica topazio ve quatzo damarsız güzel görünüyo ama uğraşama yurtdışıyla falan dersen elegance ideal sanırım senin için cnm...

beğenip beğenmemen umurumda değil zevk meselesi ama şu kafayı yediniz tavrı hiç hoşuma gitmedi..
sen kimsin ki bu şekilde hitap ediyorsun,
sana mı kalmış bizim kafamızı ne ile yediğimiz..

rica ederim vamp....doğru söylüyosun kıvılcım bi laf attı gitti sonra ilginç:)

evet canım saçmaladı ve gitti..

bu arada ben bu adore siparişini bugün vermeye çalıştım sırf onun için arkadaşımın kartını aldım benim kullandığım karttaki arızayı gidermeemişler halen word kart geçmiyormuş yani,başka kart denedim ama hep kart bilgilerinde hata verdi siniroldum.mail attım bizde hata yok diyo..telefonla sipariş vericem ..of sinir oıldum ya ilk defa bir siteden sipariş verirken bukadar zorluk yaşadım.onların hatası mı bilmiyorum ki..

alla alla sorun onlarda olabilir cnm çünkü farklı kartlada denemişsin...bi tek o sitedemi satılıyomuş trde tatlım...

alında gorun ne demek?
adam gibi kızlar ya soloticayı arkadasım aldı hiç guzel olmadı demek varken bu tavır kıme ve niye?
hhhhhı bu arada o sofıstık degil sophistic olucak ...

alında gorun ne demek?
adam gibi kızlar ya soloticayı arkadasım aldı hiç guzel olmadı demek varken bu tavır kıme ve niye?
hhhhhı bu arada o sofıstık degil sophistic olucak ...

delikafaduldenhırslanmış gelmiş cnm buraya bidahada yazmadı bi anlam veremedim...

kızlar arkadaşın daha önceki msjı dubaiden nasıl getirtiliyo anlamadım solotica sadece brezilyada satılıyoburdada çok memnun olduğunu yazmış...

pardon da kelimelerinize dikkat edin.
ne demek kafayımı yediniz. üslubunuzu ayarlayın önce.
solotica yı ısmarladım ve geliyor. bir arkadaşım quartzo yu kullanıyor o kadar memnun ki,oda esmeraldayııda getirtiyor şimdi. herkes kendi gözü sanıyormuş.,
sakin olun ve derin derin nefes alın bir bakayım.. zemuszemus
sakinnn,sakinnnnnn.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…