Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Hidrocor,en opak olanıdır.Hidrocor'un çevresinde gözün irisini çevreleyen çember yoktur.

ışte Solotica Hidrocor renklerinin kahverengi gözde duruşu:

Hidrocharm,orta derecede opaktır.ırisin çevresinde onu çevreleyen kalın,siyah renkte bir çember vardır.Gözlerine ,bebeklerinki gibi kocaman renkli bir bakış kazandırmak isteyenler için.

ışte Solotica Hidrocharm renklerinin kahverengi gözde duruşu

Natural Colors,en az opaklığa sahiptir.ırisin çevresini ince,belli belirsiz,açık gri renkte bir çember çevrelemektedir.Hem gözlerim büyük görünsün hem de çok belli olmasın diyenler için idealdir.

ışte Solotica Natural Colors renklerinin kahverengi gözde duruşu:

güzel olur tatlım göz rengin nasıl?

canım sanırım resimdeki gözün kendi rengikahverengiden daha açık gibi,
oldukça açık birkahveye benziyor,
o yüzden koyu kahve gözde hepsiböyle durmaz bence
ama grafiitte de güzelmiş..

evet cnm soloticada çok çok doğal...verde rengini kullanmadım ama koyu bi yeşil açık gözlerde harika duruyo...sende hidrocor verde daha canlı durur sanırım nc daha koyu durabilir...ama hareli istiyosan nc yada hidrocharme verde al...

cnm bende su an soleko giallo kullanıyorum=)

tatlısım canlı bir renk ıstıyorsan kesinlile cok dogru bir secim bende senin gibi verde hastasıyım ...verde canlı bir renk memnun kalacagını dusunuyorum nc serisi yerine hidrocor bence daha iyi olabilr ...

kızlar gene soylemeden edemıcem cok onemli birseyi atlıyorsunuz gibime geliyor solotica ların capı 8.7 diası da 14.20 di yanılmıyorsam ...aldıgınızda biraz gozunuze buyuk gelebilr benim oyle olmustu ama yorkshine nınde gozune tam oturdu ...bence goz capını olcturmekte fayda var ...Şeniz

haklısın bebişim baştan sorun yaşamamak için ölçtürmek gerekiyo...mesela bana 8.6da 8.7de çok rahat oldu kayma vs problem yaşamadım...ama bezen soloticalar büyük gelip taşabiliyo o zaman ii bi görüntü olmuyo...

hepinize teşekkürler şekerler
emek veriyorsunuz,resim yüklüyorsunuz,kafa patlatıp yorum yapıyorsunuz :teşekkürler
ben şeffaf lensleri daha çok seviyorum.opak olanlar ben lensim diye bağırıyor.
o yüzden naturel colors istiyorum.
sanırım verdeyi alacağım.
resmi olan var mı ya da bu rengi kullanan.umarım çok şey istemedim.
her şey gönlünüzce olsun

Son düzenleme:

tatlım hidrocorda yarı opak şeffaf bi lens sadece rengi daha açık oluyo...natural colors verdelerin gelince mutlaka resim istiyoruz tatlım:)

yelizgökçe sendende lenslerin gelince resim istiyoruz cnm bizi resimsiz bırakmayın:)bi arkadaş vardı ismini unuttum gözleri ela soleko giallo kullanıyodu solotica hidrocharme ocre ısmarlamıştı gelmişmidir acaba lensleri çok merak ediyorum....

a.s.Herkese merhabalar oncelikle. Yorkshire canim galiba kasdettigin benim:1rolleyes:butun yazilari takip halindeyim ama lenslerim daha gelmedi maalesef:çok üzgünüm:devamli takip ediyorum ama hala Brezilya'da gozukuyor.lenslerim gelsin resimlerini hemen ekleyecegim.opuyorum canim:1hug: sevgiler herkese... bu arada lenslerim de solotica hidrocharme ocre degilde natural colors ocreydi canim:)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…