Kontakt Lens lens almak istiyorum

ayseguull

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2010
2
0
slm arkadaşlar...
lens kulanmak istıyorum gozluk takmak istemıyorum.. daha once aldım ama hıc begenmedım.. gözlerım dısarı çıkcak gıbı duruyordu :) hiç dogal degıldı.. lutfen yrdım edın sızce hangı renk almalıyım.. resmı de koydum...dogal durcak bıldıgınz marka varmı?

daha önce kullndıgım frsehlook marka yesıl renktı resımde de gordugunz gıbı hıc yakısmadı :) esmer oldugum ıcın yesıl yakışacagını dusunuyorum ama sızın fıkrlerınıze ıhtıyacım var :KK43: aylık lens kullnmk ıstıyorum ayrıca.. şimdiden tşk. edrım :)

Eklentiler

• $bbbbbbbbb.jpg
    $bbbbbbbbb.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 142
  • $aaaa.jpg
    $aaaa.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 145
Son düzenleme:
slm arkadaşlar...
lens kulanmak istıyorum gozluk takmak istemıyorum.. daha once aldım ama hıc begenmedım.. gözlerım dısarı çıkcak gıbı duruyordu :) hiç dogal degıldı.. lutfen yrdım edın sızce hangı renk almalıyım.. resmı de koydum...dogal durcak bıldıgınz marka varmı? şimdiden çok tşk. edrımm

canım yıllıkmı düşünüyosun aylıkmı istediğin renk tonları varmı bunlarıda yazarsan daha net cvplar bulabilirsin

senelik düşünürsen burda en konuşulan lens solotica'dır başlıklarıda var zaten birsürü ama sen illa aylık alıcaksan ben amazon colorsdan başka aylık almam ama freshlook'un sterling grey'sinede bayıldım bence sanada gri tonda lens yakışabilir saçların koyu tenininde esmer koyu tonlar pek açmaz galiba seni bu yüzden gri tonlarını kullanabilirsin freshlook'un diğer grey rengide sterling grey'e göre daha doğal

X