Lenfosit aşısı

meirda

Bıçak kemiğe dayandı her gece yeminler ediyorum
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2023
371
296
Merhaba
Lenfosit aşısını sadece tutmayan tüp bebek denemelerinden sonra mı yapıyorlar? Tutmayan aşılama sonrası da yaptırabilir miyim? Yaptıranlar nerede ve ne kadara yaptırdı? Yazabilirseniz çok sevinirim

merhabalar benm biri dogal biri transferle 2 kımyasal sonrası lenfosit aşısı önerdi doktorum.. ilk 3 aşıyı transferden önce yapacagız dedı.. ikinci transfer için 3 ay bekledım ayda bir yapılıyor lenfosit aşısı.. sonra ikinci transferi oldum yıne kımyasal oldu.. başka bi doktora gittim o da istanbulda iyi saydgımız doktorlardan.. lenfosit aşısını ileri ki dönem düşükler için uyguluyorum bence gereksızmiş senın için dedi.. sanırım aşıyı size biri önerdi sizde yaptırsam mı dıye düşünüyorsunuz şahsi fikrim bence yaptrmayın.. bende işe yaramadgı için değil sizin hiç kaybınız yok daha yolun başındasınız eger imkanınız varsa direk tüp bebege başlayın aşılamanın normal ilişkiden çok farkı yok zaman kaybı gibi gelıyor bana.. lenfosit aşısı da aynı şekilde sizin için vakit kaybı olabilir ya da yaşınız gençse deneyın ama bikaç farklı doktordan görüş alın burda kimse uzman değil herkes yaşadıklarını paylaşıyor..isteyen Emek veren herkes tez zamanda saglıkla kolaylıkla bebegıne kavusur inşallah

İlk denemem negatifti ikinci denemem düşük oldu üçüncü denemem de lenfosit aşısı oldum ve bir tane oğlum var Pendik Medical Park’ta yaptırdım

Çok teşekkür ederim evet, biri önerdi fakat ayda bir doz yapılması vazgeçmem için büyük bir sebep

İlk denemem negatifti ikinci denemem düşük oldu üçüncü denemem de lenfosit aşısı oldum ve bir tane oğlum var Pendik Medical Park’ta yaptırdım
bende pendık medıcalparkta tedavi görüyorum mesajınız bana da umut oldu bu ay üçüncü transferimi olacagım lütfen benm için de dua edın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…