Lenfosit aşısı ve intripalid serum hakkında olumlu sonuç alan var mı?

RSelvi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2024
2
0
30
Arkadaşlar bu tedaviler hakkında olumlu anlamda dönüş alan var mı? Sebebi bilinmeyen infertilite de güzel sonuç alanlar varmış.

Serum takıldı gebeyim bağışıklık için . Ama o yüzden mi bilinmez . Bence elinizden geleni yapın . Kimine iyi geleceğini gelmeyeceğini bilemeyiz aklınız kalmasın

Peki sizin veya eşinizin sorunu nedir?
Bizim hamilelik oluyor ama dusuklerim oldu. 3.5 aylık bebegimin kalbi durdu. Yine gebe kaldım oda dis gebelik oldu. Şimdi tek tupumle hamile kalmayacalisiyorum. 5 defa tüp bebek denedim. Bilimsel açıdan faydası olmadığını tespit edilmiş. Prp lenfosit serum vs. Ama rahim çizme tabi incelik varsa faydası oluyor. histereskopi rahim filmi genetik kromozom analizi pihtilasma testleri öncelikle bunları yapmak daha faydalı. Merkez olarak başarı açısından bir dah tüp bebek denersem şişli memorali seçimim olacak.

Serum takildi transfer sonrasi 1 kez çok şükür gebeyim illaki destekleyici bir yani vardir diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…