Lenf şişliği

esse42

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
56
-3
25
1 senedir kulak arkasında lenf şişliği var sert hareketsiz İnternette bakınca baya korkmuştum doktora gittim hematoloji bölümü reaktif dedi kanser deil 6 ayda bi kontrol dedi ama ne bilim içim içimi yiyor hala . Bilgisi olan var mı

Reaktif olması bir sorun olmadığını gösteriyor. Doktorlar zaten onun nasıl olduğunu hemen anlıyor. Panik yapma kuzum. Lenfler hastalık karşısında şişer; sonra ya iner yada öyle kalabilir. Benim de koltuk altlarımda var.

Psikolojimi alt üst ediyor resmen sürekli elim Kulak arkasında . Canım sıkılıyor acaba yanlış mı gördü yorumladı diyorum kendi kendime kuruluyorum geçmiyor Bayadır var çok sağol yorumun için canım

Gecen ay birden bire kulak arkamdaki lenf şişti,bu arada benim çocukluğumdan beri elle hissedilir ama dışardan belli olmaz kulak arkası lenflerim. Soldaki bozuk para gibi şişince doktora gittim boğazıma baktı enfeksiyon var dedi.Antibiyotik kullandım normal şekline döndü şükür.Siz de doktora gitmişsiniz zaten,bazen öyle şiş kalabiliyormuş enfeksiyonlar gecse bile

Evet benim kaldı geçmiyor kafamda kuruyorum gecmedikce

Sabah bunun için gittim doktora . Benim de kulak arkasında şişlik var 3 hafta edecek. Hareketsiz sert . KBB ye göründüm . Doktor baktı birkaç soru sordu ultrasona bile gerek görmeden bu önemsiz dedi. Antibiyotik istedim ona bile gerek yok dedi. Önemsiz bu elleme orayı unut dedi. Ama benim kulağımda bu sene kaç kez iltihap oldu belki ondan dolayı da olmuş olabilir .

Kulak içinde mi iltihap oldu. Benim de su kacmasindan dolayı mantar olmustu birde 20lik dis iltihabı bunlar da yapar demisti

Kulak içinde mi iltihap oldu. Benim de su kacmasindan dolayı mantar olmustu birde 20lik dis iltihabı bunlar da yapar demisti
Dış kulak yolu iltihabı oldu 2 kez . Aynı tarafta bi dişimde çürükte var . Bu sene alerjik bünye oldum doktor onun da etkisi olduğunu söyledi . Bi de benim boynumda da var . 2 haftadır araştırıyorum doktora gitmeye de korkuyordum doktor eliyle baktı onlara “ sen çok arıyor musun bulmak için dedi “ elledikçe büyür karışma dedi . Sivilce dahi yaparmış bu şişliği . 20 lik diş mantar hepsi sebep oluyor

Ben ellemekten büyüttüm belkide sürekli elim orda her hatırladığım da kötü senerya kuruyorum kafamda ferahllattin icimi canım

Aynen benimki de kulağımda enfeksiyon varmıs meğer doktor bakınca söyledi kulak damlası da verdi hatta.Bi de bence de ellememek lazım çünkü benimki başta ufacıktı sonra orda mı diye her gün yokladım ve hızlıca büyüdü

Benim de kulak arkasındakiler şiş. Bir hastalık varmış adını hatırlamıyorum o bende pozitif miş o yüzden miş. Ama yıllar sonra buldular. Benim yıllardır şiş yani. Korkulacak birşey yok.

Kesinlikle elledikçe büyüyor benim de küçüktü büyüdü sonra oynadıkça bi süre karışmayacağım

Kesinlikle elledikçe büyüyor benim de küçüktü büyüdü sonra oynadıkça bi süre karışmayacağım

Sanırım ben de elleyerek büyüttüm ensemde vardı. Onun için gitmiştim meğer boynumda da varmış 4-5 adet 1cm bile değiller reaktif yazmışlar. Ensemdekine sürekli elim gidiyor mercimek kadar.

Sanırım ben de elleyerek büyüttüm ensemde vardı. Onun için gitmiştim meğer boynumda da varmış 4-5 adet 1cm bile değiller reaktif yazmışlar. Ensemdekine sürekli elim gidiyor mercimek kadar.
Ensede saçlı derinin içinde mi yoksa dış tarafta mı ben de gidip ultrason çektireceğim yani benimkiler mercimek kadar değil ama büyük de değil belki nohut ya da nohuttan küçük

Ensede saçlı derinin içinde mi yoksa dış tarafta mı ben de gidip ultrason çektireceğim yani benimkiler mercimek kadar değil ama büyük de değil belki nohut ya da nohuttan küçük

Ensemde saçlı derininin tam köşesinde. Başka bir yerde de var mı ben bugun usg cektirdim 4-5 tane lenf nodu yazıyor…

Ensemde saçlı derininin tam köşesinde. Başka bir yerde de var mı ben bugun usg cektirdim 4-5 tane lenf nodu yazıyor…
Benim de kulağımın arkasında ensemde boynumda bence 6 7 tane var doktor elle muayene etti önemli değil elime bile gelmiyor dedi ama ağrı yapıyor bende bazen o yüzden gidip usg çektireceğim 29 yaşındayım şu yaşıma kadar lenf nodu bilmezdim ilk kez bu sene oldu

Benim de kulak arkasındakiler şiş. Bir hastalık varmış adını hatırlamıyorum o bende pozitif miş o yüzden miş. Ama yıllar sonra buldular. Benim yıllardır şiş yani. Korkulacak birşey yok.
Alla alla merak ettim ismini benim de neden kaynaklı bulamadi

Evet benimde büyüdü bi an da fark edince baktım sürekli benim geçmedi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…