Lenf kanseri, son pet çekimi

Papatya1610

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
1.600
2.446
Merhaba arkadaslar, biliyorsunuz ben 17 martta tup bebek tedavisindeyken lenfoma suphesi ile dpktora gitmistim ve 4.evre lenf kanseri tanisi konmustu. O surecte de doğal yoldan gebe kalmistim fakat doktorlar izin vermedigi, benim icin riskli olacagi icin gebeligi sonlandirma karari almislardi. Pazartesi gunu 12.kemoterapimi aldim. Normalde son kemoterapim ve 28inde de pet cekilecek. Her sey orada belli olacak. Dua istiyorum sizlerden guzel arkadaslarim. Lutfen bana alacaginiz sayiyi yazarsaniz takibim de daha kolay olur 🤲 insallah rabbim gormemise cevirir tertemiz olmusumdur 🤲
IMG-20210507-WA0010.jpg

Mune Mune Bana yardim eder misiniz 🤲 hatirlamissinizdir beni. Tedavinin sonuna geldim cok sukur insallah rabbim bu sureci sifa ile bitirmemi nasip eder🤲
Hatırladım 😊Allah size ve şifa bekleyen herkese rahmet ve merhametini esirgemesin inşaallah.

Konu linkinizi duvarıma koyuyorum hemen😌

Merhaba arkadaslar, biliyorsunuz ben 17 martta tup bebek tedavisindeyken lenfoma suphesi ile dpktora gitmistim ve 4.evre lenf kanseri tanisi konmustu. O surecte de doğal yoldan gebe kalmistim fakat doktorlar izin vermedigi, benim icin riskli olacagi icin gebeligi sonlandirma karari almislardi. Pazartesi gunu 12.kemoterapimi aldim. Normalde son kemoterapim ve 28inde de pet cekilecek. Her sey orada belli olacak. Dua istiyorum sizlerden guzel arkadaslarim. Lutfen bana alacaginiz sayiyi yazarsaniz takibim de daha kolay olur 🤲 insallah rabbim gormemise cevirir tertemiz olmusumdur 🤲Eki Görüntüle 2971516
Geçen gün aklıma geldiniz, ne yaptı acaba böyle bir durum vardı diye.
500 aldım.

Reglken okunmuyor diye biliyorum 😔yine de dua edeceğim size ,rabbim şifanızı versin 🤲 sağlığınıza kavuşursunuz inşallah 🤲

Merhaba arkadaslar, biliyorsunuz ben 17 martta tup bebek tedavisindeyken lenfoma suphesi ile dpktora gitmistim ve 4.evre lenf kanseri tanisi konmustu. O surecte de doğal yoldan gebe kalmistim fakat doktorlar izin vermedigi, benim icin riskli olacagi icin gebeligi sonlandirma karari almislardi. Pazartesi gunu 12.kemoterapimi aldim. Normalde son kemoterapim ve 28inde de pet cekilecek. Her sey orada belli olacak. Dua istiyorum sizlerden guzel arkadaslarim. Lutfen bana alacaginiz sayiyi yazarsaniz takibim de daha kolay olur 🤲 insallah rabbim gormemise cevirir tertemiz olmusumdur 🤲Eki Görüntüle 2971516
Allahım inşallah tez zamanda kanseri yenmeni ve bize kanseri yendim demeni nasip etsin inşallah..seni tanımıyorum ama bunu söylemem için tanımam da gerekmiyor canım..yapabileceğim birşey varsa söyle..dua edicem senin için..❤️❤️❤️❤️

X