Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaaaa ama ne kahvesi
Bugün yine kalbim zonkluyor
Canım panik atak filan olabilir mi

Zaten anksiyete bozukluğu ve depresif bozuklugu tanısı konuldu canım ama tedavi den beri hoc ağrım olmamıştı 2.5 aydır bugun agriyinca yine taziyeye bağladım
Canım içine atma hiçbir şeyi burda anlat bak dertleşir rahatlarsın
Bir de boş kalma hep bi uğraşın olsun
Spor
İnşallah hemen geçer

O çikolata olmadı ama :) ben sıkıldım zipzip bı zayıflayıp rahatlasaydim. Ama yiyorum gitmiyor
Arada kaçamaklar olacak canim yoksa diyette zorlaşıyor
Afiyet olsun canim ❤
Afiyet olsun canim ❤
Gecmis olsun canim

İyi geceler kızlar. Şu işleri bitireyim de rahat rahat oturayım diyordum, saate bi baktım 10 buçuk olmuş oturayım diye odaya geçerken de çamaşır makinesinin bittiğini ve çamaşırları asmadığımı farkettim 2 gündür çok koşturmacalı iş yerim. Eve gelince de çocuğum enseme biniyor. Ev zaten nanköörrr, kalleeşşş bitmiyor işleri. Ama akıl sağlığım yerinde çok şükür

Afiyet olsun canim
Iyi tatiller❤❤

Canım eğer fiziksel bir problemin yoksa, içime öküz oturduğunda düşündüğüm tek şey; ‘şu hayata bir daha gelmeyeceğimi biliyorum, aşırı kıymetli ve asla geri getiremeyeceğim 1 saniyeyi bile boşa harcamak istemiyorum!’ oluyor. Tabiki insanın hiçbir neden yokken içten içe kendiyle hesaplaştığı zamanlar oluyor, içinden çıkması zor kaygıları ya da korkuları olabiliyor. Kendimle hesaplaşıyorsam ya da hayatı sorguluyorsam yine kendime tutunup çıkıyorum, ‘çözümü yoksa kendini üzmeye değer mi?’ diyorum mesela, kaygı ya da korku yaşıyorsam da tevekkül kurtarıyor beni, herşeyin Allahtan geldiğine teslim olmak içimi rahatlatıyor. Bütün çözümler sende, sen yeterki kendini sev, kendini dinle

Yaa herkes çok iyi çok teşekkür ederim çok güzel şeyler yazmisiin parmaklarına sağlık haklsiin ama insanın elinde olan bişey değil işte

Allah yardımcın olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…