Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Maşallah biz çıtırlari Allah esirgesin
Canım eküricim hayranım iradene, yaşam sevincine emekliliğin hayırlı olsun. Çipcitir harika bir hatun oldun. Ömür boyu devam etsin.
Aminnn hocam çok sağol
Hocam ben bile kendime güvenemiyordum nasıl kilo verdecem diye düşünürken,hareketsiz bir yaşam vardı bende.
Ta ki o meşhur kahveyi görene kadar,tamam bunu denemem lazım dedim,baktım 3-4 sonra etki etmeye başladı tamam dedim durmak yok.
Sonrada buraya gelince sağoun hepiniz ciddi anlamda destek oldunuz bana. yoksa tek başıma başaramazdım bunu.

Kesin devam ederim yani,oraya gidipte kilo almadan dönmek mümkün değil yani.
Aynen kuzum kesin gönüllü kaptan olur bence
Mezuniyetin hayırlı olsun canım sevdiklerinle birlikte hep sağlıklı hep mutlu hep huzurlu hep fit bir hayatın olsun

Ama bizi unutma ben seni tanımadan çok sevdim pozitif enerjin dobralığın çok güzel

Kardelenim şimdi sen öyle söyleyince farkına vardım. Hakikaten ben hep yoğunum Ancak yoğunluğun içinde daha yoğun olunca ben yoğunum diyorum herhalde Dediğin gibi üstesinden geliriz de bir şeyleri bekleyince hep bir şey çıkıyor. Ben artık adapte olmayı beklemeden başladım. Arada bir anlık bozdam da hiçbir şey olmamış gibi davranmayı öğrettim kendime. Bu uzun bir yol. Hemencecik bitmeyecek. Uzun aüre sabredeceğiz bunu kabullenmek lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…