Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Maşallah ekürime jhocama
Şimdiden nice mutlu yıllarınız olsun bitanem,sağlıkla huzurla dolu niceyılalrınıza
Bide süpriz yapsalar demi,şu milyonculsrdan bir toka bile alıp gelseler süper olacak durrrr çakayımmm hemennn hepsine
eşi ne alacak bilmiyorum
yarin benimde doğum günüm abla..
kocam geçen hafta pasta aldi .
daha hediyeyi almadim... bilmiyorum bana ne alcak
pastelfit kocan ne alcak sana
Nice yaşların olsun migim sağlıkla huzurla mutlulukla
Hepsi iyi canım büyüyor yavrular Sen nasılsın?
Yaaaaaaaaa çok güzlllerrr kaptanımmm

Hepsi iyi canım büyüyor yavrular Sen nasılsın?
Allahım nazarlardan korusun güzelliklere bak ya maşallah yavrularıma
İyiyim bende canım tatil modundayım bulunduğum yer küçük bir yer tel çekmiyor çok şimdi kuaföre geldim sizlere de yazayım dedim özledim sizi bir kaç haftaya dönüyorum Allah’ın izni ile yine geleceğim yarışlara
Hoş geldin kuzum, iyi ki geldin yokluğun belli oluyor
Teşekkür ederim canım madırım, inşallah hayırlı sağlıklı olur. Bakalım Cuma netleşir
Hoşbuldum tatlımmmAmin kuzum inşallah canım hayırlı güzel haberlerini bekliyorum

Bekliyoruz kuzum iyi tatiller

Aynı ben Anneanneleri güzel çünkü

çok teşekkür ederim mommy

teşekkür ederim hanimcik ablacim...

Ak valla tatlım beceremiyorlar romantizmi...kendilerine yol su elektrik olarak dönecek yani sonuçta
Çok teşekkür ederim bitanem hepimizin sağlıklı mutlu yılları olsun. 15 yıla girdik ne çok ne az ....ama güzel geçti. Yuvamizda dirligimiz daim olsun. Allah eşlerimizi ıslah etsin. Omur boyu ağzımızın içine baksınlar. çoooook amin

Okkalı çaktım bide hak ediyorlar bunu.
Nice 15.yıllarınız olsun her daim huzurla mutlulukla dolsun yuvan

Teşekkür ederim bitanem dileklerin hepimiz için olsun. Yarın niye gelemiyorsun ben anlamadım

İnşallah canım

Selam canim❤
Selam canim hosgeldin
Özledik seni tatilin bitsin bekliyoruz
Iyi tatiller
Afiyet olsun canim ❤
Günaydın..... geç olmuş olsada...
Sabah 5 te kalktım.. oğluşum pikniği var poğaça yaptım...okula geldim sene sonu kosturmasindan fırsat bulup bı selam vereyim dedim
Günaydın canim ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…