Popüler Konu LenaG ile MasterFit

iyi geceler kızlar bugün adım yapamadım doğru düzgün evde spor yaparken ters bir hareket yaptım sanırım belim çok kötü tutuldu yattım kaldım öyle biraz daha iyiyim şimdi
3085 adım üzgünüm buda bir ilk oldu.
Sabah=Menemen yumurtasiz, 7 zeytin, 1 dilim peynir, 1 dilim TB ekmek
Ara öğün=Yeşil Çay
Akşam=5 tane çiğköfte, salata, 1 adet hindistan cevizli kurabiye
15 dk leslie
60 köprü
60 plank
18 dk bkk idmani
Kirmizi Takım
Zipzip- Cordelia nnurc

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-15-00-05-22-624_com.mi.android.globalminusscreen.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 17
Yeşil erikçiiiii. Üşenme kız. Üşenenin oğlu kızı olmaz derler

Ay ay gerçekten başlamışsıııınnnn
Evet evet kafami toparladım baya, elbise beni aşka getirdi
Ama bilin bakalım ben tüm kararliligimla basladigimda ne olur , hic bekletmeden cevapta vereceğim cocuklar hasta olur zaten hiç iyileşmediler ki, sinirden agliyorum artik. Valla bu akşam emre aydin eşliğinde baya bi agladim
Abla asla vazgecmeden iradeyle savasirsan elbet birgun galip geliyosun haa ben bugun tatli yedim mesela. Birden katiya gecemiyorum. Zaten beynim diyet dedigimde otomatik bir daha yiyemeyeceksin dusuncesiyle saldiriya geciyor. 2 haftada en az 4 kez fast food yedim
Birlikte baslamamiza cok sevindim. İnşallah toparlaniriz kolay adapte oluruz

İçtim canım. Atakan elenmiş fesang
Aaaaaa
Ay ama çok iticiydi ya son günlerde
Üzülmedim valla sağol cnm
Afiyet olsunn

Ay fakültede bi arkadaşım vardı diyete başlayınca bi akrabama bişey olur hep diyordu ne alakaysa di mi ☺
Kuzum boşver sinir bozukluğun bu dalgalanmalar kilonla beraber düzelecek biraz dayan nolur çok sıkı bi beslenmen olmasın yeterli vitamin al ama kurallar da koy hareket miktarı dahil
Örneğin 10 kuralın olsun her gün kendine aferin ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…