Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ordan bir şey olmaz canım çamurluk zaten kazasız belasız Allah binmeyi nasip etsin

Aaaaa çok geçmiş olsun Şiram sen iyi misin

Sabah sağlıklı sandviç, limonata, kahve buraya kadar ok.
Akşam dopdolu bir KFC gece 11de nutellali magnolia iki tane hem de

Aramızda kalsın
Hayranım yaaa böyle nasıl kilo veriyorsun
İlk kazamı yaptım kızlar hem de mahalle arasında şükür bir şey yok bizde , ama akşam eşime arabadaki hasar ile ilgili ne diyeceğim bilemiyorum
Geçmiş olsun canım iyisiniz inşallah. Trafikte her zaman risk var, Allah beterinden saklasın Eşinin de başına gelebilir sorun etmez bence.
Yapılır çok büyük sorun yok canım, Allah korumuş
Afiyet olsun ortim

Canimm gecmis olsun. Sevindim degerlerinin iyi olmasina. Ne guzel moral olmustur beraber daha guzel saglikli beslenirsiniz
nnurc kırmızı Lavinia_98 mavi kaptanlıklarınız mutlu olsun kızlar
masterfit tekilere başarılar diliyorum
biz de Allah'a emanet
Canimm tesekkurler

İyi akşamlar kızlar. Dün ve bugün biraz geri kaldım buralardan. Dün iş yerinde uyuyakaldım öğleden sonra, çok halsiz, bitkindim. Annem zaten bendeydi, akşam beni öyle görünce kıyamadı. Çocuğu da aldı gitti dinleneyim diye. Karnımı doyurduktan sonra yan gelip yattım dün akşam. Bugünde temizlik günü. fesang detay veriyorum
Kalktım erkenden perdeleri yıkadım, iç camların tozunu aldım, yatak altlarındaki bütün hurçları çıkardım, sağ sola verilecek kıyafetleri ayırdım. Sildim, süpürdüm, tuvaletleri banyoları temizledim. Sonra birşey oldu bana, yerdeki seramiklerin aralarını çamaşır suyuyla fırçaladım, duvarları da sildim… Bir tek toz almak kaldı, mola verdim şimdi. Hava kararmadan onu da halledeyim. Ev fena çamaşır suyu kokuyor, sordum çocuğumun keyfi yerindeymiş almayacağım bugün, alerjik bünyesine ağır gelebilir. Telefonu elime aldığımda oturduğum yerden kalkamadığım için bıraktım bir köşeye, ondan gelemedim.

Dünden eksik kalan bildirimlerimi ve bugünü yazayım peşpeşe. Ama önce şunu belirtmem lazım ki 2 gündür iştahım çok açık, inanılmaz acıkıyorum. Olabildiğince sağlıklı şeyler yemeye çalışıyorum ama inşallah geçici birşeydir.

10 haziran cuma
Sabah 10.00
2 haşlanmış yumurta,
1 dilim peynir, 5 zeytin,
Bol yeşillik,
1 yk kadar kahvaltılık sos,
1 dilim ekmek.

Öğlen 14.00
2 bardak çorba.

Akşam 18.00
1 porsiyon tavuk ızgara,
Salata,
3 yk yulaf ile lapa (su ile)
1 küçük muz.
Su:2 lt.

11 haziran c.tesi menüler
Sabah 10.30
2 yumurta ile omlet.

Sonrası için zaman veremiyorum,

2 kabak, 2 patlıcan ve 1 patatesi ince doğrayıp 2 yk zeytinyağ ve baharatlarla karıştırıp fırınladım, acıktıkça üstüne 2 yk yoğurt ekleyerek yedim.

Su: 2 lt. nnurc Zipzip-
Adımlarımı tamamlayınca onları da paylaşacağım

Şükür kuzum , bende ve bebeğimde bir sorun yok. Araba da yapılır, olan oldu artık

Selam canim ellerine saglik ❤❤
Afiyet olsun canim ❤

Sabah 3 yk yulaf 1 çb süt ile yulaf lapası üzerine 1 tk fıstık ezmesi
Ara
Tambugday lavaş( kendim yaptım incecik)
Arasına 2 dilim yagsız salam
Lor peynir 3 zeytin 1 tk krem peynir ve salatalıktan dürüm yaptım
Akşam
Salata
Yagsız tavada 4 parça tavuk
1 kase yayla çorbası ( bugday ve nohut ile yaptım)
8600 adım
Zipzip- Cordelia HanimKelesimiGetir

Eklentiler

• IMG_20220611_212019.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 23
Tebrikler kuzum. Gerçekten harika gidiyorsun.
Bir sürü kedi bakıyorum aja minik güzel bebişim o aşk. Naşılşın diyor bana.

Çok geçmiş olsun canım.
Cordelia ben yeşilden devam kuzum
Tmm kuzum.
Enfeksiyon olabilir ama çok tecrübeli bir kedi annesi değilim kuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…