Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Harikasın
Çok beğendim afiyet olsun

kızlar siyez unundan evde ekmek yapan oldu mu hiç , normal ekmek gibi mayalayıp mı yapılıyor
aynen canım. normal mayalıyorsun. katı ve çok tutan bir ekmek oluyor. kızartılınca müthiş oluyor tavsiye ederim.
Ben ateşim bende neden oluyor acaba demekki yükselenim farklı
belki canım. gerçi ben tuzlu da yerdim ondan da oluyordu ama şimdi ekstra tuz eklemiyorum. regl gelecek onun ayak izleri sanırım
Merhaba canım geçen hafta iyi verdin ondan da olabilir, ketojenik beslenme mi denesen bir iki gün?
1,5 kilo verdim geçen hafta. fazla değil aslında ama regl öncesiyim. muhtemelen o etkiliyor. çünkü iştah artışı da var.
ketojenik beslenme olabilir mi bilmiyorum. aslında cumaya az da olsa eksi görmek istiyorum

Ben çok seviyorum bu fal Tarot ve astroloji işini
eskiden ara ara bakardım. son dönemde astrologları çok dinliyorum
kan grubun ne canım?
benim kan grubumda süt ve süt ürünleri (yenilebilenler yani peynir hariç), baklagiller, lahana, karnıbahar vs zararlıdır. emin ol fena gaz yapıyorlar bana. bazı zorunluluklar hariç çok tüketmiyorum. dikkat etmeye çalışıyorum. eskiden yoğurdu çok yerdim şimdi çok nadir mesela.

A Rh pozitif canım

Oy kiyamam servis arkadaşlari icin uzulmustur belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…