Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben daha yeni başladım
Topuguna sikalum insafsuzluk etmeelimm

Gidelim karagözlüm
Gidelim bu ellerden
Sahte gülen gözlerden
Yalan diyen dillerden
Gidelim buranın tadı kalmadı
Ne hayeller kurduk, biri olmadı
Zalim felek vurdu vurdu, aman vermedi
Çektikçe çilenin sonu gelmedi
Bravo canım kendin yazdiysan çok iyi
Ben bugun 1tane bile kahve içmemişim
Ben içtim az önce abla sen de dünden beri icmissindir
Hosgeldiniz
Şu üzerimde ki tembellik ne olacak bilmiyorum serseri mayın gibi ordan kalkıyorum oraya oturuyorum yerçekimi bugün ayrı bir çekimle çekiyor beni
Geçmiş olsun canım kızının nesi var
Karsi komsusuna kasti hâlaa seviyorum gel diyodu bak önune iste ne intihar ediyosun gormedim dogrumuda
Abla adamın kızkardeşleri bağlandı karısı cok dalga geçmiş bu adamla gülmüş alay etmiş kışkırtmış yani
bugün midem taş gibi sanki.. uzun zaman sonra gece geç yeyip yatmak ağır geldi bünyeme
Geçmiş olsun canım

Elektrik yok gelmedi 2saat oldu artik gelince youtube seyretcem

Allaha sığınıyoruz artik afrikaya döncez me kadar stok yaparizki yapsak ne olcak Allah yemeğe nasip etcekmi birde,eee parasi olmayan ne yapcak
Eşim hafta sonu şehir dışındaydı tarlası var bişeyler ekilecek diye gitti. Gübre fiyatı kaç kat zamlanmış seneye meyve sebze fiyatları uçar dedi çok canım sıkıldı

Eşim hafta sonu şehir dışındaydı tarlası var bişeyler ekilecek diye gitti. Gübre fiyatı kaç kat zamlanmış seneye meyve sebze fiyatları uçar dedi çok canım sıkıldı
Bizim zeytin ve incir agaclarimiz var mart ayinda basliyor gübre kesim ilac sürme gibi seyler harcı bokunu geciyor sonrada bir don kar dolu olunca o ilaca verilen paralari karsilamiyoruz,yazin incirler döktü yere 35bin zarardayiz

Kilo bildirimi
66.5
En son bildiri yaptigimda 66.4 tum
+100
Artin cok degil cumaya halledersin canim
Amca size iyi dadanmış
Klasik artik alistim
Kilo bildirimi atlayacak yer arıyorum kendime
Cuma 73.6
Pazartesi 74.2
Fark dana gibi +600
Eki Görüntüle 2969059
Zipzip-
E Elif_Eylul

Cumaya göre -100 Gr bu arada
Ekside olman guzel canim
Gunaydinnnnnn

Fasıl bitmemistir insallah

Herkes için güzel bi hafta olsun insallah

Geçmişe hic bakmadim, cok fazla
Önemli bisey varmi
Gunaydin ablacim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…