Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende menümü yazayım sonra fırsat bulamıyorum.
Kahvaltı 13.00
2 dilim çavdar ekmeği, 2 salatalık, 5 yeşil zeytin, birkaç airfry da kızarmış patates
Ara Öğün 16.00
Yarım tüylü yarım tüysüz şeftali, yarım armut, yarım erik (hepsinin yarısını annemle paylaştım)
Akşam Yemeği 19.30
1 kase sulu köfte, bolca salata, 3 yk kadar mantı yemeyi planlıyorum.
2 lt su + 1 lt dukan kiraz saplı Sporu birazdan yapacağım.
LenaG LenaG Lavinia_98 Lavinia_98 Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Afiyet olsun canım ☺️ güzel menü

Afiyet olsun bu hafta sonu kaçamağı olmasa hepimiz tığ gibi oluczda 😤ben iki hafta dikkat ettim bu hafta dikkat etmedim 😬 insanlah kötü yansimaz tartima
Sağol kaptanım sanada afiyet olsun.
Ama insanız ya böyle ödüllerde olmazsa çok zor geçer.

2 akşam hafif beslenince gidiyor genelde
Benim Salı günleri artı olunca cumartesi eksi olması için aç geziyorum neredeyse 😃

29.09.2024
Saat 10.00 sirkeli su

10.30
Haşlanmış yumurta
10 gram kaşar
20 gram süzme peynir (gramlar göz kararı)
Domates salatalık
Bir tatlı kaşığı fındık parçacıklı kakao ezmesi
Bir dilim kepek ekmeği

13.00
kolajenli sütlü filtre kahve

14.00
Orta boy armut

16.30
Üç parça tavuk (tavada az suyla kızartmadan pişti)
Bolca salata
Bir yk yoğurt
Bi çatal közlenmiş patlıcan
Bir kase domates çorbası

19.00
sade maden suyuna yarım limon sıktım
Yürüyüş sonrası iyi geliyor

Su 2 litre gectim

Yürüyüş 13.000 adım attım

Yoruldum ama değdi🥰

Fit mutlu anne Fit mutlu anne LenaG LenaG

29 eylül pazar

sabah 11.30
nohut unu ve yumurtadan ekmek, kaşar ve tulum peyniri, 7 zeytin, kayısı reçelinin meyvesi, sürk peyniri salatası

öğlen 14.50
4-5 yk zeytinyağlı barbunya yemeği, nutellalı ekmek

ara 1 avuç çekirdek ve madensuyu

akşam 19.00
avuç içi kadar yaprak döner, 1 kase spagetti, domatesli marul salatası, maydanozlu sumaklı soğan

ara 21.00 gibi yerim
2 yk tarçınlı yoğurt ve 1 dilim ananas

yatana kadar 2 lt su

Öncelikle tekrardan geçmiş olsun Allah bir daha bu acıyı yaşatmasın milletimize🤲🏻
Bazı şeylerim ulaşılabilir olması tabii ki bir etken benim bu tatlı aşkım da mesela söylüyorum Trendyol go dan 20 dk geliyordu mesela böyle bi imkan olmasa kalkıp da tatlı yapmam bi kere yapsam ikinciye üşenirim vs.

Meşguliyet noktasında aslında hafta içi o kadar yoğun geçiyor ki bazen lavaboya bile koşa koşa gidiyorum öğle yemeği zaten yemiyorum ama bi kahve içmeye bile bazen fırsat olmuyor.

Yazın annem beynine pıhtı attı ondan sonra ben bi sallantıda kaldım daha toparlayamadım sanki
Görme ve yürüme sorunu dışında bir hasar bırakmadı çok şükür ama yoğun bakım süreci beni mahvetti
Ama geçti bu zor günler toparlanıp hayata devam etmeye çalışıyorum inşallah bu duygusal yeme isteklerim de azalacak zamanla
Annenle bitlikte mi yasiyorsun yani o a sen mi bakıyorsun

29.09.2024
Saat 10.00 sirkeli su

10.30
Haşlanmış yumurta
10 gram kaşar
20 gram süzme peynir (gramlar göz kararı)
Domates salatalık
Bir tatlı kaşığı fındık parçacıklı kakao ezmesi
Bir dilim kepek ekmeği

13.00
kolajenli sütlü filtre kahve

14.00
Orta boy armut

16.30
Üç parça tavuk (tavada az suyla kızartmadan pişti)
Bolca salata
Bir yk yoğurt
Bi çatal közlenmiş patlıcan
Bir kase domates çorbası

19.00
sade maden suyuna yarım limon sıktım
Yürüyüş sonrası iyi geliyor

Su 2 litre gectim

Yürüyüş 13.000 adım attım

Yoruldum ama değdi🥰

Ooo süpersin maşallah diyeyim 💞🧿

Öncelikle tekrardan geçmiş olsun Allah bir daha bu acıyı yaşatmasın milletimize🤲🏻
Bazı şeylerim ulaşılabilir olması tabii ki bir etken benim bu tatlı aşkım da mesela söylüyorum Trendyol go dan 20 dk geliyordu mesela böyle bi imkan olmasa kalkıp da tatlı yapmam bi kere yapsam ikinciye üşenirim vs.

Meşguliyet noktasında aslında hafta içi o kadar yoğun geçiyor ki bazen lavaboya bile koşa koşa gidiyorum öğle yemeği zaten yemiyorum ama bi kahve içmeye bile bazen fırsat olmuyor.

Yazın annem beynine pıhtı attı ondan sonra ben bi sallantıda kaldım daha toparlayamadım sanki
Görme ve yürüme sorunu dışında bir hasar bırakmadı çok şükür ama yoğun bakım süreci beni mahvetti
Ama geçti bu zor günler toparlanıp hayata devam etmeye çalışıyorum inşallah bu duygusal yeme isteklerim de azalacak zamanla

Hasta olmakta hasta bakmakta çok zor bilirim. Bende 3 ay kadar yattım bakıma muhtaçtim çok zor günlerdi. Rabbım yardım etsin

Arkadaşlar bugünkü menüm

Sabah ılık şu
Sabah 1 dilim ekmek 1 parça peynir 4 zeytin tarım domates yarım salatalık. Yumurtadan bıktım artık ara verdim bugün

Ara Türk kahvesi + protein bar

Ara kefir 6 7 taze üzüm

Akşam 1 taş yesilmercimek eşim taze simit getirmiş yarım yedim 😔.

Şimdi sirkeli maden suyu içiyorum

Su 3 litre 8.5km + 6600 adım LenaG LenaG

Fit mutlu anne Fit mutlu anne LenaG LenaG

29 eylül pazar

sabah 11.30
nohut unu ve yumurtadan ekmek, kaşar ve tulum peyniri, 7 zeytin, kayısı reçelinin meyvesi, sürk peyniri salatası

öğlen 14.50
4-5 yk zeytinyağlı barbunya yemeği, nutellalı ekmek

ara 1 avuç çekirdek ve madensuyu

akşam 19.00
avuç içi kadar yaprak döner, 1 kase spagetti, domatesli marul salatası, maydanozlu sumaklı soğan

ara 21.00 gibi yerim
2 yk tarçınlı yoğurt ve 1 dilim ananas

yatana kadar 2 lt su
ayy yanlış yazmışım akşam yemeğini. yaprak döner değil yaprak ciğer 😅

Annenle bitlikte mi yasiyorsun yani o a sen mi bakıyorsun
Annem babam ilçede oturuyor ben ildeyim, bekarım yalnızım. Hastane işleri için yanıma geliyorlar Şu an yanımdalar mesela. Gözü için şehir hastanesine gidip geliyoruz. Doktor çok geç kalınmış dedi biraz da ihmal etti gitmedi. Üstüne pıhtı da atınca hepten görmüyor zar zor seçiyor. Ayda iki kere gidecez bazı haftalar iki kere geleceksiniz dedi. İnşallah gözleri açılsın da gideriz sorun değil. Böyle durum canım

Arkadaşlar bugünkü menüm

Sabah ılık şu
Sabah 1 dilim ekmek 1 parça peynir 4 zeytin tarım domates yarım salatalık. Yumurtadan bıktım artık ara verdim bugün

Ara Türk kahvesi + protein bar

Ara kefir 6 7 taze üzüm

Akşam 1 taş yesilmercimek eşim taze simit getirmiş yarım yedim 😔.

Şimdi sirkeli maden suyu içiyorum

Su 3 litre 8.5km + 6600 adım LenaG LenaG
Ekmek tbe mi canım bi de simit akşam olmamış
Neyse ki bol yürüdün dengeledin inşallah 🥰
Yürüyüşe de süpersin diyorum maşallah 🧿🥰

Evet bugün biraz fazla oldu ama iyi geldi . Vücudumun tepkisine göre azaltır veya çoğaltırim . Salı günkü tartıya yansjnaz ama cumartesi gününe yansır umarim
Dikkat et canım sakatlık olmasın benim de İki gündür ayak bileklerim ağrıyor
Cenge gider gibi yürüyorum 🤣 bir dahakine mehter marşı dinleyerek yürüyeceğim🤣🤣🤣

Ekmek tbe mi canım bi de simit akşam olmamış
Neyse ki bol yürüdün dengeledin inşallah 🥰
Yürüyüşe de süpersin diyorum maşallah 🧿🥰

Canım sabahki ekmek kepekli ekmek kendim yapıyorum. Akşam evet eşim sabote etti. Herseye hayır diyebiliyorum ama simite dayanamıyorum. Sırf oyuzden yürüyüşe çıktım vicdan azabından

Dikkat et canım sakatlık olmasın benim de İki gündür ayak bileklerim ağrıyor
Cenge gider gibi yürüyorum 🤣 bir dahakine mehter marşı dinleyerek yürüyeceğim🤣🤣🤣

Valla bende yarın mezdeke açıp yürümeyi düşünüyorum. :KK55:. Benimde heryerim ağrıyor sanki biri beni oklava ile bir temiz dövmüş gibi 😄

X