Popüler Konu LenaG ile MasterFit

senin zaten diyet listelerin var, bende kendimce bişeyler uydurayım. Şöyle haftalık yarışlar yapalım, kaybeden 1 hafta ona faydası olmadığını bildiği bir besin gurubunu hayatından çıkarsın(mesela benim için süt ürünleri yada gluten)
Yada kaybeden 1 hafta kazananın belirlediği bir sporu yapsın😊
ben evdeki nutellayı atayım mesela :olamaz:

Lavinia_98 Lavinia_98 LenaG LenaG

Bu günkü menüm

10:30
1 kahve şekersiz
1 halka tatlı
4/5 küçük dilim ev yapımı peynir

14:00 çocukları kapalı oyun parkına götürdük poğaça kurabiye tarzı atıştırmalık almıştık

2 dilim ekmek salata yedim
1 elma

Akşam ordan dönünce kadar yemek biraz geç oldu
19:30
3 yk tavuk göğsü
Bol salata

Su 2 litre oldu
Spor 8 bin adım
Afiyet olsun canım halka tatlı aç karna iyi olmamış biraz karbonlu olmuş olsun duzeltirsin umarım ☺️

Normalde çok rahat bir insanım. Birden strese girince ne olduğunu bende anlayamadım. Tam sol memenin altında sanki kan geçmeye çalışırken dar bir yerden geçiyormuş gibi takıla takıla gidiyor sanki. kendimi kasmaktan kasa mı bişey olduuuu, yoksa genetikte zaten var olan ve bahane bekleyen kalp hastalıklarımı ortaya çıktı emin değilim. Biraz zaman verdim, kendimi dinliyorum. Devam ederse hemen kardiyolojiye koşacağım. Hatta direk check up yaptıracağım😒
Çok geçmiş olaun canım aman ihmal etme Rabbim korusun 🙏

Normalde çok rahat bir insanım. Birden strese girince ne olduğunu bende anlayamadım. Tam sol memenin altında sanki kan geçmeye çalışırken dar bir yerden geçiyormuş gibi takıla takıla gidiyor sanki. kendimi kasmaktan kasa mı bişey olduuuu, yoksa genetikte zaten var olan ve bahane bekleyen kalp hastalıklarımı ortaya çıktı emin değilim. Biraz zaman verdim, kendimi dinliyorum. Devam ederse hemen kardiyolojiye koşacağım. Hatta direk check up yaptıracağım😒
bence check up hemen yaptır bekleme.

LenaG LenaG Lavinia_98 Lavinia_98
29 Eylül menüm

9:30
1 sütlü şekersiz kahve

10:30
5/6 küçük peynir
1 çatal zeytin yağlı omlet
domates salatalık

15:30
1 dilim tatlı🫣( ilk defa kuran kursu hocamız evime geldi eşlik ettim)
1 şekersiz kahve

17:30 akşam yemeği bitti
3 sıkım mercimek köftesi
Bol salata
Bardak ayran

Yediğim tatlıyı dengelemek istedim.
Yarın akşamda yine hafif birşeyler yerim dengelemek için 🥰

Su 2 litre

Spor belki çıkarım
Ama yok yoruldum bu gün

X