Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Annene acil şifalar dilerim canım

dolar milyoneri buna katiliyorum . Canimizin çektiği seylerin diyete uygun çakma versiyonlarini yapmak göz açlığına iyi geliyor.
Manti degil kabak manti
Hamur Pizza degil karnabahar veya ton baligi tabanli pizza
Kisir degil karnabahar kisir
Sutlac degil ,sutlu yulafli meyveli karisimlar
Ispanakli börek degil, ispanak yulaf ve yumurta ile yapilan benzer tadda baska bir şey .

Bu sabah muz+yumurta+1 yk yulaf kepegi + toz hindistan cevizi+ vanilya ve kabartma tozu ile pankek yaptim. Keyif verdi icine cikolata veya fistik ezmesi surerim dedim ama tadi yetti , gerek kalmadı.

Bazen boyle bazen de orjinal tatlardan kucuk bir porsiyon yememizde sakinca yok. Cumartesi izin günü gibi , normal canimizin cektigi seyden bir porsiyon yeriz

Bekliyorum canm ben şimdi dışarı çıktım ama hazırlıkli çıktım

Haklısın canım alternatif aslında çok şey var ve yeterli de geliyor
Yetmediği yerde nefsi köreltmek için bir parça yenebilir de

Afiyet olsun canım gayet güzel olmuş hatta akşam 4-5 yk sebze yemeği bile eklenebilir.
Afiyet olsun c.tesi için gayet normal
kızlar @unutmabenicicegi ne ne oldu? üyeliğini pasifleştirmiş.
Canım kendince özel sebepleri vardı bana anlattı ama kimseyle paylaşma dedi gitti
Afiyet olsun yanına karb.eşlikçileri olmadan sadece dönerse gayet güzel menü olmuş
Canım ellerine sağlık hamarat hanım tatlı oranı fazla olmuş kız bir de üşenmezsen mesela ıspanaklı börek ?
Afiyet olsun pudingi erkene çeksek düper olurmuş
Günaydın kızlar
Günaydın canım
Günaydınlaaarrr
Günaydııınn kuziii
Gunaydın hanımlar
Günaydın
Günaydın herkese
Günaydın canım
Günaydın kızlar
Günaydın kaptaaannn
Günooo canım iyi plan
Canım bromelain mi alsan (ananas kabuğundan yapılan bitkisel ödem atıcı)tartıdan 1 gün önce sabah 1 akşam 1 içersin
Bu iştahımı nasıl bastıracağım ya
Şimdi iştahını bastıramazsın ama onu doyurabilirsin sadece her zaman istediği şeyler değil de senin tercihlerinde doyacak bir de şöyle birşey var mesela benim diyetisyenim bana her hafta diyet dışı seçenekler verir gün içinde tuzlu kek,lavaş tost,dondurma,tatlı gibi bana bırakır istersem yiyebilir vaziyetteyim bu bende ciddi rahatlık yapıyor sıkılmıyorum ve bezmiyorum. Yani tamamen kesmek zorunda değilsin haftada 2-3 kere öğlen veya 16-17 gibi seç bir tane kendine artık o 1 porsiyon tatlı mı olur tuzlu mu olur o an karar ver ve ye ardından normal diyetine devam et ben bu şekilde ilerliyorum menülerimde mesela tuzlu kek (hem de 4 parmak kalınlığında ince değil yani),lahmacun,dondurma,sütlü tatlı görebilirsin ve ben bu şekilde baya baya 10 senedir görmediğim kilolara geldim.

Canım çok geçmiş olsun malum okullar açıldı salgın da var galiba üstüne regl de eklenince kötü olmuş.
Günaydın kızlar mutlu pazarlar. Kahvesi yapıldı. Yürüyüş parkurda 8.5km yürüdüm kahvaltı yapıldı şimdi kahve zamanı
Günaydın canım ohh ne iyi yapmışsın ayaklarına sağlık
Oh maşaAllah
Ben yataktan kalktım koltuğa yattım, bugün günlerden ağrı
Geçmiş olsun
Hayırlı sabahlar
Hayırlı sabahlar ablacım
Canım benim seni çok iyi anlıyorum aynı şeyleri yaşadım çünkü ve annemi kaybettim maalesef ve üzerine antidepresanlara başladım halen de kullanıyorum. Geceleri de ilaç alıyorum uykuya dalmak için Annene çok geçmiş olsun Şükür annen hayatta ve onunla vakit geçirebilmek için halen şansın var bu duyguya sarıl bence
Günaydın kızlar iyi pazarlar
Günaydın canım sana da iyi pazarlar

Geçmiş olsun devamı falan yok direk kardyolojiye git tüm testlerini yaptır için rahatlasın ben acillerde gezdim geçen ay bu yüzden normalden az atıyor benim ritim de şükür başka bişi çıkmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…