Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öncelikle tekrardan geçmiş olsun Allah bir daha bu acıyı yaşatmasın milletimize🤲🏻
Bazı şeylerim ulaşılabilir olması tabii ki bir etken benim bu tatlı aşkım da mesela söylüyorum Trendyol go dan 20 dk geliyordu mesela böyle bi imkan olmasa kalkıp da tatlı yapmam bi kere yapsam ikinciye üşenirim vs.

Meşguliyet noktasında aslında hafta içi o kadar yoğun geçiyor ki bazen lavaboya bile koşa koşa gidiyorum öğle yemeği zaten yemiyorum ama bi kahve içmeye bile bazen fırsat olmuyor.

Yazın annem beynine pıhtı attı ondan sonra ben bi sallantıda kaldım daha toparlayamadım sanki
Görme ve yürüme sorunu dışında bir hasar bırakmadı çok şükür ama yoğun bakım süreci beni mahvetti
Ama geçti bu zor günler toparlanıp hayata devam etmeye çalışıyorum inşallah bu duygusal yeme isteklerim de azalacak zamanla
Annene acil şifalar dilerim canım 🤲🏼🤲🏼

Canim ben gunde 1 tane züber yiyorum kahve yanına. Yada corekotlu Altınbaşak üzerine %100 fıstık ezmesi 2 3 dilim muz o da bastırıyor. Bugün mesela akşamdan 1 bardak süte 3.5 kaşık yulaf koydum dolaba attım. Öğlen içine muz üzüm tarçın koyup yiyorum oda güzel oluyor. Tamamen herseyi bir anda kesince insan yokluk psikolojisine giriyor.
dolar milyoneri dolar milyoneri buna katiliyorum . Canimizin çektiği seylerin diyete uygun çakma versiyonlarini yapmak göz açlığına iyi geliyor.
Manti degil kabak manti
Hamur Pizza degil karnabahar veya ton baligi tabanli pizza
Kisir degil karnabahar kisir
Sutlac degil ,sutlu yulafli meyveli karisimlar
Ispanakli börek degil, ispanak yulaf ve yumurta ile yapilan benzer tadda baska bir şey .

Bu sabah muz+yumurta+1 yk yulaf kepegi + toz hindistan cevizi+ vanilya ve kabartma tozu ile pankek yaptim. Keyif verdi icine cikolata veya fistik ezmesi surerim dedim ama tadi yetti , gerek kalmadı.

Bazen boyle bazen de orjinal tatlardan kucuk bir porsiyon yememizde sakinca yok🥰. Cumartesi izin günü gibi , normal canimizin cektigi seyden bir porsiyon yeriz :KK19:

Ben regl etkisi ile 71.9 diyorum 😅

Kıaazz regloldum ya hem de erken 🙄

Canım ben de senin gibiyim hala ara ara içimdeki sesi susturmakta zorlanıyorum. Kahvaltıyı hazırlarken demişsin ya ben o zamanlarda mesela ekmeğimi kızartıyorum bi servis tabağına yiyeceğim kahvaltılıkları alıyorum bol sebze doğruyorum dolu dolu bir tabak oluyor. O tabak gözümğ doyurunca o sesi bastırabiliyorum. Vrya kakao ezmesi değilde pekmez olsun o hakkın gibi gibi
Bekliyorum canm ben şimdi dışarı çıktım ama hazırlıkli çıktım

dolar milyoneri dolar milyoneri buna katiliyorum . Canimizin çektiği seylerin diyete uygun çakma versiyonlarini yapmak göz açlığına iyi geliyor.
Manti degil kabak manti
Hamur Pizza degil karnabahar veya ton baligi tabanli pizza
Kisir degil karnabahar kisir
Sutlac degil ,sutlu yulafli meyveli karisimlar
Ispanakli börek degil, ispanak yulaf ve yumurta ile yapilan benzer tadda baska bir şey .

Bu sabah muz+yumurta+1 yk yulaf kepegi + toz hindistan cevizi+ vanilya ve kabartma tozu ile pankek yaptim. Keyif verdi icine cikolata veya fistik ezmesi surerim dedim ama tadi yetti , gerek kalmadı.

Bazen boyle bazen de orjinal tatlardan kucuk bir porsiyon yememizde sakinca yok🥰. Cumartesi izin günü gibi , normal canimizin cektigi seyden bir porsiyon yeriz :KK19:
Haklısın canım alternatif aslında çok şey var ve yeterli de geliyor
Yetmediği yerde nefsi köreltmek için bir parça yenebilir de 🥰

9.00 sirkeli su ( bunun faydası olduğundan emin değilim inşallah işe yarar)

9.30 kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
Domates salatalık
Biraz süzme peynir
Belki 10 gram bile yoktur kaşar peyniri
1 tane zeytin
Bir dilim kepek ekmeği
Bir çay kaşığı fındık parçacıklı kakao ezmesi
Çay

11.00
Sade Türk kahvesi
Sade maden suyu

14.00
Bir orta boy armut

16.30
Bir kase mercimek çorbası
Bol salata
2 yk yoğurt
birer çatal da közlenmiş patlıcanla karpuz

Su 2.5 lt olmuştur

11.000 adım atıldı (gaza geldim burda🤣)
Afiyet olsun canım gayet güzel olmuş hatta akşam 4-5 yk sebze yemeği bile eklenebilir. :KK200:
Lavinia_98 Lavinia_98 LenaG LenaG

Bu günkü menüm

10:30
1 kahve şekersiz
1 halka tatlı
4/5 küçük dilim ev yapımı peynir

14:00 çocukları kapalı oyun parkına götürdük poğaça kurabiye tarzı atıştırmalık almıştık

2 dilim ekmek salata yedim
1 elma

Akşam ordan dönünce kadar yemek biraz geç oldu
19:30
3 yk tavuk göğsü
Bol salata

Su 2 litre oldu
Spor 8 bin adım
Afiyet olsun c.tesi için gayet normal :KK200:
kızlar @unutmabenicicegi ne ne oldu? üyeliğini pasifleştirmiş.
Canım kendince özel sebepleri vardı bana anlattı ama kimseyle paylaşma dedi gitti :KK200:
28 Eylül

12:30

2 yumurta sarısından bol yeşillikli salata
Beyaz peynir
Domates, turp
Bikaç tane ceviz, badem

18:30

Döner
Salata
Bikaç çatal meze

Su bugün biraz az oldu 1 lt
2 kupa kahve
1 kupa apaform

Akşamki döner miktarı öyle çoktu ki muhtemelen sabah kahvaltı yapmayacağım

LenaG LenaG @Fit mutlu anne
Afiyet olsun yanına karb.eşlikçileri olmadan sadece dönerse gayet güzel menü olmuş :KK200:
Yarın öğlen
Kızımın kuran kursundan hocası ve arkadaşları bize gelecekler inşallah hem kuran okuyacaklar hemde çocuklar vakit geçirecekler

Islak kek yaptım.
Patates haşladım sabah salata yapacağım
Poğaça
Halka tatlı
Kurabiye
Acaba başka birşeyler daha yapayım mı yoksa yeter mi🫣meyvede koyarım
Canım ellerine sağlık hamarat hanım :KK200:tatlı oranı fazla olmuş kız bir de üşenmezsen mesela ıspanaklı börek ?
28 eylül menüm
Sabah
2 yumurta
Bir dilm peynir 5 zeytin biraz sucuk domates salatalık 1 dilim tb ekmeği
Akşam
Bir kase mercimek çorbası
Gırında tavuk
Salata
Bir puding hazır olandan 2 tane N**** (Siyahi)
Su 2.5 lt
LenaG LenaG @Fit mutlu anne
Afiyet olsun pudingi erkene çeksek düper olurmuş :KK200:
Günaydın kızlar 🤩
Günaydın canım :KK200:
Günaydınlaaarrr :KK36:
Günaydııınn kuziii :KK200:
Gunaydın hanımlar🌺
Günaydın :KK200:
Günaydın herkese 🌸
Günaydın canım :KK200:
Günaydın kızlar :KK54:
Günaydın kaptaaannn :KK200:
Günoo ☀️🙏🏻♥️🌸
Mutlu pazarlar hepimize 💐

Gün planım
LenaG LenaG

Kahvaltı 10.00
Chiali yulaflı meyveli yoğurt
2 ceviz

12.00 ara öğün
Meyve
Kiraz sapı çayı

14.00-15.00 öğle
Ton balıklı salata

18.00 akşam
Sebze yemeği
3lt su
Bol hareket
Günooo canım iyi plan :KK200:
LenaG LenaG kuzum benim pazartesileri çok ayakta durmam gerekiyor ertesi gün ödemli oluyorum
Cumartesileride ödemli cikiyorum dün artı gördüm bugün ertesi gün eksk görüyorum bu tartı günlerinde böyle ya aynı ya eksik çıktığım.oluyor çözemedim bu işi.
Canım bromelain mi alsan (ananas kabuğundan yapılan bitkisel ödem atıcı)tartıdan 1 gün önce sabah 1 akşam 1 içersin :KK200:
Bu iştahımı nasıl bastıracağım ya 🥺
Şimdi iştahını bastıramazsın ama onu doyurabilirsin sadece her zaman istediği şeyler değil de senin tercihlerinde doyacak bir de şöyle birşey var mesela benim diyetisyenim bana her hafta diyet dışı seçenekler verir gün içinde tuzlu kek,lavaş tost,dondurma,tatlı gibi bana bırakır istersem yiyebilir vaziyetteyim bu bende ciddi rahatlık yapıyor sıkılmıyorum ve bezmiyorum. Yani tamamen kesmek zorunda değilsin haftada 2-3 kere öğlen veya 16-17 gibi seç bir tane kendine artık o 1 porsiyon tatlı mı olur tuzlu mu olur o an karar ver ve ye ardından normal diyetine devam et ben bu şekilde ilerliyorum menülerimde mesela tuzlu kek (hem de 4 parmak kalınlığında ince değil yani),lahmacun,dondurma,sütlü tatlı görebilirsin ve ben bu şekilde baya baya 10 senedir görmediğim kilolara geldim.

Gece uyuyamadım 4 gibi uyandım mide bulantısı ile. Defalarca lavaboya gittim ama yok çıkaramadım ama belli değişiğim. Sabah kalktım fena halde ishalim şu an hala midem bulanıyor hala ishalim.. üzerine bir de regloldum. Regl bende böyle bir etki yapmaz neden oldum acep
Canım çok geçmiş olsun :dua:malum okullar açıldı salgın da var galiba üstüne regl de eklenince kötü olmuş.
Günaydın kızlar mutlu pazarlar. Kahvesi yapıldı. Yürüyüş parkurda 8.5km yürüdüm kahvaltı yapıldı şimdi kahve zamanı :rapci:
Günaydın canım :KK200:ohh ne iyi yapmışsın ayaklarına sağlık :rapci:
Oh maşaAllah
Ben yataktan kalktım koltuğa yattım, bugün günlerden ağrı 😔
Geçmiş olsun :dua:
Hayırlı sabahlar
Hayırlı sabahlar ablacım :KK200:
Öncelikle tekrardan geçmiş olsun Allah bir daha bu acıyı yaşatmasın milletimize🤲🏻
Bazı şeylerim ulaşılabilir olması tabii ki bir etken benim bu tatlı aşkım da mesela söylüyorum Trendyol go dan 20 dk geliyordu mesela böyle bi imkan olmasa kalkıp da tatlı yapmam bi kere yapsam ikinciye üşenirim vs.

Meşguliyet noktasında aslında hafta içi o kadar yoğun geçiyor ki bazen lavaboya bile koşa koşa gidiyorum öğle yemeği zaten yemiyorum ama bi kahve içmeye bile bazen fırsat olmuyor.

Yazın annem beynine pıhtı attı ondan sonra ben bi sallantıda kaldım daha toparlayamadım sanki
Görme ve yürüme sorunu dışında bir hasar bırakmadı çok şükür ama yoğun bakım süreci beni mahvetti
Ama geçti bu zor günler toparlanıp hayata devam etmeye çalışıyorum inşallah bu duygusal yeme isteklerim de azalacak zamanla
Canım benim seni çok iyi anlıyorum aynı şeyleri yaşadım çünkü ve annemi kaybettim maalesef ve üzerine antidepresanlara başladım halen de kullanıyorum. Geceleri de ilaç alıyorum uykuya dalmak için :KK43: Annene çok geçmiş olsun :dua:Şükür annen hayatta ve onunla vakit geçirebilmek için halen şansın var bu duyguya sarıl bence :KK60:
Günaydın kızlar iyi pazarlar
Günaydın canım sana da iyi pazarlar :KK200:

Normalde çok rahat bir insanım. Birden strese girince ne olduğunu bende anlayamadım. Tam sol memenin altında sanki kan geçmeye çalışırken dar bir yerden geçiyormuş gibi takıla takıla gidiyor sanki. kendimi kasmaktan kasa mı bişey olduuuu, yoksa genetikte zaten var olan ve bahane bekleyen kalp hastalıklarımı ortaya çıktı emin değilim. Biraz zaman verdim, kendimi dinliyorum. Devam ederse hemen kardiyolojiye koşacağım. Hatta direk check up yaptıracağım😒
Geçmiş olsun :KK60:devamı falan yok direk kardyolojiye git tüm testlerini yaptır için rahatlasın ben acillerde gezdim geçen ay bu yüzden normalden az atıyor benim ritim de şükür başka bişi çıkmadı :dua:

X