Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sorun şu ki açlıktan değil gözüm aç, yasak olan şeyleri istiyorum hep ama alışacak bünyem yapacak bişey yok.

Pekmez sevmiyorum

Çok geçmiş olsun muhtemelen salgın vardır bol su tüketmeye çalış dinlen mümkünse

Çok geçmiş olsun canım, hastalanmışsın belli

Sorun şu ki açlıktan değil gözüm aç, yasak olan şeyleri istiyorum hep ama alışacak bünyem yapacak bişey yok.

Pekmez sevmiyorum

Canim ben gunde 1 tane züber yiyorum kahve yanına. Yada corekotlu Altınbaşak üzerine %100 fıstık ezmesi 2 3 dilim muz o da bastırıyor. Bugün mesela akşamdan 1 bardak süte 3.5 kaşık yulaf koydum dolaba attım. Öğlen içine muz üzüm tarçın koyup yiyorum oda güzel oluyor. Tamamen herseyi bir anda kesince insan yokluk psikolojisine giriyor.

Oh maşaAllah
Ben yataktan kalktım koltuğa yattım, bugün günlerden ağrı
Geçmiş olsun feza ablacim
Gecmis olsun canım salgın herkesde bu ara benim çocuk yeni atlattı sayılır ann babamda hastalandı herkes bu ara nane molla

Ya benim de fibromiyalji ağrılarım arttı iki gündür takviye almadım hemen belli ediyor
Senin neyin var canım
Canım ben safra aldirmamin sebebi birazda sırta ağrı yapıyor diye bende de fibromiyalji var gluten tamamen sakıncalı tetikliyor ağrıyi ben düzenli dikkat ederek ağrılarımi hafiflettim diyebilriim

Gerçekten öyle ben de tamamen kesmemek adına bi tatlı kaşığı sınır koydum ki öncesinde bel altı kaşık yerdim kahvaltıda. Akşamına ekleristan ekleri 3-4 Tane. Bu düzenden bi anda kesme düzenine geçince diyet bittiğinde saldırma moduna geçiyordum.
Bir hafta böyle bi bakayım sonra sağlıklı şeylere yönelirim inşallah
Dün bi yulaflı chia tohumlu tarif gördüm onu deneyecem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…