Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım ben de senin gibiyim hala ara ara içimdeki sesi susturmakta zorlanıyorum. Kahvaltıyı hazırlarken demişsin ya ben o zamanlarda mesela ekmeğimi kızartıyorum bi servis tabağına yiyeceğim kahvaltılıkları alıyorum bol sebze doğruyorum dolu dolu bir tabak oluyor. O tabak gözümğ doyurunca o sesi bastırabiliyorum. Vrya kakao ezmesi değilde pekmez olsun o hakkın gibi gibi
Sorun şu ki açlıktan değil gözüm aç, yasak olan şeyleri istiyorum hep ama alışacak bünyem yapacak bişey yok.

Pekmez sevmiyorum🫣

Gece uyuyamadım 4 gibi uyandım mide bulantısı ile. Defalarca lavaboya gittim ama yok çıkaramadım ama belli değişiğim. Sabah kalktım fena halde ishalim şu an hala midem bulanıyor hala ishalim.. üzerine bir de regloldum. Regl bende böyle bir etki yapmaz neden oldum acep
Çok geçmiş olsun muhtemelen salgın vardır bol su tüketmeye çalış dinlen mümkünse 😟

Gece uyuyamadım 4 gibi uyandım mide bulantısı ile. Defalarca lavaboya gittim ama yok çıkaramadım ama belli değişiğim. Sabah kalktım fena halde ishalim şu an hala midem bulanıyor hala ishalim.. üzerine bir de regloldum. Regl bende böyle bir etki yapmaz neden oldum acep
Çok geçmiş olsun canım, hastalanmışsın belli

Sorun şu ki açlıktan değil gözüm aç, yasak olan şeyleri istiyorum hep ama alışacak bünyem yapacak bişey yok.

Pekmez sevmiyorum🫣

Canim ben gunde 1 tane züber yiyorum kahve yanına. Yada corekotlu Altınbaşak üzerine %100 fıstık ezmesi 2 3 dilim muz o da bastırıyor. Bugün mesela akşamdan 1 bardak süte 3.5 kaşık yulaf koydum dolaba attım. Öğlen içine muz üzüm tarçın koyup yiyorum oda güzel oluyor. Tamamen herseyi bir anda kesince insan yokluk psikolojisine giriyor.

Oh maşaAllah
Ben yataktan kalktım koltuğa yattım, bugün günlerden ağrı 😔
Geçmiş olsun feza ablacim
Gecmis olsun canım salgın herkesde bu ara benim çocuk yeni atlattı sayılır ann babamda hastalandı herkes bu ara nane molla 😞

Ya benim de fibromiyalji ağrılarım arttı iki gündür takviye almadım hemen belli ediyor 🥺
Senin neyin var canım
Canım ben safra aldirmamin sebebi birazda sırta ağrı yapıyor diye bende de fibromiyalji var gluten tamamen sakıncalı tetikliyor ağrıyi ben düzenli dikkat ederek ağrılarımi hafiflettim diyebilriim

Canim ben gunde 1 tane züber yiyorum kahve yanına. Yada corekotlu Altınbaşak üzerine %100 fıstık ezmesi 2 3 dilim muz o da bastırıyor. Bugün mesela akşamdan 1 bardak süte 3.5 kaşık yulaf koydum dolaba attım. Öğlen içine muz üzüm tarçın koyup yiyorum oda güzel oluyor. Tamamen herseyi bir anda kesince insan yokluk psikolojisine giriyor.
Gerçekten öyle ben de tamamen kesmemek adına bi tatlı kaşığı sınır koydum ki öncesinde bel altı kaşık yerdim kahvaltıda. Akşamına ekleristan ekleri 3-4 Tane. Bu düzenden bi anda kesme düzenine geçince diyet bittiğinde saldırma moduna geçiyordum.
Bir hafta böyle bi bakayım sonra sağlıklı şeylere yönelirim inşallah
Dün bi yulaflı chia tohumlu tarif gördüm onu deneyecem.

X