Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiș olsun cnm bence hemen doktora git hicbirsey yoksa bile antiseptik damla falan verir mikrop kapmaz gözün
Sağol canım. Düne göre çok daha iyiyim ağrı ve kızarıklık geçti az birşey var. Önümüzdeki hafta randevum var ozaman bu durumuda anlatırım doktoruma

Günaydın herkese.
Dünkü menümü yazayım
Sabah
1 bardak kefir
2 adet kuru incir
1 çay kaşığı chia
1 çay kaşığı keten tohumu bizzzt yapıp içtim
Akşam
Küçük bir diljm ekmek
Sarelle sürdüm bir güzel yedim
İki üç parcada sonrasında et kavurma attım ağzıma
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
1 bardak yeşil çay
Sitare55 LenaG

Sabah
2 dilim siyez ekmeği
2 yumurtadan biberli omlet
Zeytin,peynir,acuka
1 tatlı kaşığı fındık ezmesi
1 salata

Öğlen
1.5 elmalı kurabiye

Akşam
1 mandalina

3 lt su

LenaG Sitare55

Afitet olsun. Kurabiye telafi edilmis ac gezilmis ama dengesiz olmus degil mi
Kışa hazir olmana cok guldum he valla hak ediyorsun kupayi benim bir parti daha menenen yapmam lazim cunku yaptiklarimi yemeye basladik bile. Tursu yapmicam diyordum dun aksam trendyoldan yarim saat jalapeno tursusu arayınca yapmaya karar verdim...canim cekti ki teee trendyola kadar düştüm.
Gelelim menuye . Zuber dahil aksama kadar azar azar karbonhidrat yemişsin. 1 kase yogurttaki 9 -10 g protein disinda proteinin yok. Insan simitin yaninda peynir olsun yemez mi doymazsin tabi
Kondisyonlu sporlara baslarsan yemegi de artirman lazim ozellikle proteini yoksa kas kaybin devam eder canim.Ama inan bana çoookk guzel bir kilodasin eminim gorunüşünde harikadir hayatin sagliginin tadini çikar çok takilma bunlara
Valla iste insan kendi kiymetini bilmiyor ne diyeyim. nurovic kayinvaliden durumu diyetisyenden de once tespit etti, vucut analiz cihazi gibi gözleri var kilo verme guzum etme guzum. Diyet yapmayi cok sevdiysen yag yakmadan kas yapacak bir diyet iste diyetisyeninden. Artik kusursuz bir fizik icin uğraşıyorsun
Afiyet olsun ❤ Öglen disinda bir ogun göremiyorum . Boyle parca pinçik yiyecegine 2 ogun daha iyi olmaz mi ?az ve sık yerken ister istemez abur cubur devreye giriyor. Cok degil yediklerin ama gereksiz. Grisini yerine 5-6 badem yeseydin en azindan vitamin saglikli yag aldin derdik
Cok guzel görünüyor menun
Afiyet olsun guzel menu

Daha iyiyim nergisim saolasinn sanada cokk geçmiş olsun çok dikkat edin bı doktora göründunuz dimi kalp bu asla ihmale gelmiyor Allah korusun

Afiyet olsun, yarim dilimde durmak da maharet . Insallah sıkıntı olmaz

Gecmis olsun ne durumdasiniz simdi ? Kalp miymis sorun ?

Cok kontrollu tursu ve mmercimek birazcik ödem yapacak onu atalim bugun olur mu ?
Ben de tarhanayi seviyorum üff kekikli kekikli yaninda cevizle. Kendime o tadi veren birsey uydurdum. 2 kasik Yogurt + icine bol kekik ve az tuz ekleyip yaninda 2 cevizle yiyorum. Gece Araogunu degilse icine 1-2 kasik yulaf ezmesi de ekliyorum. Bir dene istersen

Güzel olmuş afiyet olsun
Çok güzel menü ama sarmalar serçe parmağı kadar olsa bile 10 fazla kaçmış olsun toparlar benim kaptanım Afiyet olsun
Canım çok geçmiş olsun görünmez kaza işte ucuz atlatmışsın
Afiyet olsun canımcım tost varken makarna nereden çıktı çok mu canın çekti neyse ki 1 yk ile atlatmışsın
Günaydın arkadaşlar gününüz coookkkk güzel geçsin inşallah
Günaydın nuroooo
Çok geçmiş olsun
Günaydınnn kızlarrr
Günaydın canım
Günaydın canlar
Günaydııınnn tomrs cuum
Cümleten günaydınlar
Günaydın
Afiyet olsun canım protein ve yeşil yapraklı salata olsa çok iyi olurmuş
Günaydın kızlar günlerin nasıl geçtiğini sabah ve akşam arasindaki zamana yetişemedigim zamanlardayim
Günaydın canım kolaylıklar diliyorum
Afiyet olsun geç olmasaymış tatlı için iyi olurmuş halka tatlısı hem kızartma hem şerbetli oy oy diyorum
Afiyet olsun doyurucu olmamış ve dengesiz olmuş arada olur bugün toparlarsın sen

Ben de kızıyorum kendime bugün telafi edicem artık

Haklısın kuzum dün saldım menüyü ama güne bomba gibi başladım. Aramızda kalsın bugün artı çıktım. Kimseye söyleme

Sutlu kopuklu kahvemi ictim. Yaninda dut kurusu ve bademle.
Dun aksami erken bitirdim , aclik degil de boşluk ve Can sıkıntısı yüzünden atıştırma isteğim oldu. Türk kahvesi maden suyu yeşil çay siyah çay ile akşamı geçirdim ve erkenden yattım.

Dün sporum : 2500 adım +10dk eliptik

Günaydın kaptaniçem
Tostum ekmeksiz sadece 2 yk.yulaftan tost kaptaniçem yani omlet tost ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…