Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiș olsun cnm bence hemen doktora git hicbirsey yoksa bile antiseptik damla falan verir mikrop kapmaz gözün
Sağol canım. Düne göre çok daha iyiyim ağrı ve kızarıklık geçti az birşey var. Önümüzdeki hafta randevum var ozaman bu durumuda anlatırım doktoruma

Günaydın herkese.
Dünkü menümü yazayım
Sabah
1 bardak kefir
2 adet kuru incir
1 çay kaşığı chia
1 çay kaşığı keten tohumu bizzzt yapıp içtim
Akşam
Küçük bir diljm ekmek
Sarelle sürdüm bir güzel yedim 🫣🫣
İki üç parcada sonrasında et kavurma attım ağzıma
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
1 bardak yeşil çay
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG

Sabah
2 dilim siyez ekmeği
2 yumurtadan biberli omlet
Zeytin,peynir,acuka
1 tatlı kaşığı fındık ezmesi
1 salata

Öğlen
1.5 elmalı kurabiye🫣

Akşam
1 mandalina

3 lt su

LenaG LenaG Sitare55 Sitare55

Afitet olsun. Kurabiye telafi edilmis ac gezilmis ama dengesiz olmus degil mi :KK66:
İyi aksamlar kızlar 💞. Yine 2 çocuk 1 koca ile bol koşturmaca bir perşembe günü oldu. Her perşembe hem pazar alışverişi oluyor, hemde herhafta 10kg süt aliyorum. Benim çocuklar market sütü yoğurdu yemiyorlar . Kisliklarimda bugün itibari ile bitti. Yaz boyu karınca misali çalıştım kışa hazırım :sampiyon:

Bugünkü menu
Sabah ılık şu sirkeli
Kahvaltı 10.00 1 simit çay 😔

Ara nescafe
Ara 1 kase yoğurt
Akşam 18.00 1 kase yoğurt 1.5 kabaktan sote
Ara karnım doymadı birazdan kahve ve züber yerim
LenaG LenaG
4Bin adım
Ciddi anlamda yürüyüşe başlamam lazım sabah tartildim sabitim gram gitmemiş 😔
Kışa hazir olmana cok guldum:sampiyon: he valla hak ediyorsun kupayi👏 benim bir parti daha menenen yapmam lazim cunku yaptiklarimi yemeye basladik bile. Tursu yapmicam diyordum dun aksam trendyoldan yarim saat jalapeno tursusu arayınca yapmaya karar verdim...canim cekti ki teee trendyola kadar düştüm.
Gelelim menuye . Zuber dahil aksama kadar azar azar karbonhidrat yemişsin. 1 kase yogurttaki 9 -10 g protein disinda proteinin yok. Insan simitin yaninda peynir olsun yemez mi :KK11: doymazsin tabi :KK20:
Kondisyonlu sporlara baslarsan yemegi de artirman lazim ozellikle proteini yoksa kas kaybin devam eder canim.Ama inan bana çoookk guzel bir kilodasin eminim gorunüşünde harikadir hayatin sagliginin tadini çikar çok takilma bunlara😍
Valla iste insan kendi kiymetini bilmiyor ne diyeyim. nurovic nurovic kayinvaliden durumu diyetisyenden de once tespit etti, vucut analiz cihazi gibi gözleri var :KK53: kilo verme guzum etme guzum. Diyet yapmayi cok sevdiysen yag yakmadan kas yapacak bir diyet iste diyetisyeninden. Artik kusursuz bir fizik icin uğraşıyorsun :KK66:
İyi akşamlar hanımlar❤️ biraz dengesizleşti menülerim farkındayım ama engel olamıyorum şu an kendime. :KK43: Millet zayıflamışsın diyince biraz saldım galiba. Geri toplamam lazım azmimi
Bugünkü Menüm,
Sabah 9:00
2 tane çavdarlı karabuğdaylı grissine
1 mandalina
1 türk kahvesi

Öğle 12:00
2 tane tavuk şiş ızgara
1 kase yağsız çoban salata

Ara 15:00
1 salkım üzüm

17:00 (günü burada kapattım)
2 tane çavdarlı karabuğdaylı grissine
2 tane hardallı gong :KK43: :KK43:

1 bardak kiraz saplı limonlu yeşil çay
2 lt su
8750 adım

Sitare55 Sitare55
LenaG LenaG
Afiyet olsun ❤ Öglen disinda bir ogun göremiyorum:olamaz: . Boyle parca pinçik yiyecegine 2 ogun daha iyi olmaz mi ?az ve sık yerken ister istemez abur cubur devreye giriyor. Cok degil yediklerin ama gereksiz. Grisini yerine 5-6 badem yeseydin en azindan vitamin saglikli yag aldin derdik :KK66:
AÇ KARNA ; cevizli su ve 1ceviz -zencefilli su
12.00
Eki Görüntüle 3484059
15.00
türk kahve
17.00
kereviz sapı salatalık ve kabak smoothie
Eki Görüntüle 3484060
18.00 laktozsuz labne ile kabak sote
Eki Görüntüle 3484062

1litre su
acıkırsam sodalı ayran içicem

@Efenin_Annesi @sitera55 LenaG LenaG
Sitare55 Sitare55
Cok guzel görünüyor menun 💙
İyi akşamlar kızlar

Sabah 2 kupa yağsız sütle filtre kahve,yarım çay bardağı leblebi

Kahvaltı 11:00 4 yk yoğurt,4 yk yulaf,1 muz,1 yk fıstık ezmesi

Ara 15:00 1 su bardağı kefir,1 maden suyu,1 havuç,10 fındık

Akşam 19:00 7 yk tavuklu türlü,3 yk haşlanmış karabuğday,3 yk yoğurt

3.5 lt su
Spor yok

Sitare55 Sitare55
Afiyet olsun guzel menu💙

Kızlar Günaydın herkese kusura bakmayın 2 gündür giremiyorum eşim rahatsız landi kalp sorunu vardı zaten onlarda irsi abisi kalp piliyle yaşıyor kız kardeşi erkenden kalp den öldü zaten ama yemek filan doğru düzgün yiyemedim yarına güzel bir eksi bekliyorum geçmişi okuyamadım kusura bakmayın Y yosunlupapatya nasılsın nasıl oldun canım
Sitare55 Sitare55 kaptanım herkesi öpüyorum 🥰
Daha iyiyim nergisim saolasinn sanada cokk geçmiş olsun çok dikkat edin bı doktora göründunuz dimi kalp bu asla ihmale gelmiyor Allah korusun 😥

26 Eylül menü
07.00 1 bardak kuru kayısılı su
09.30 1 fincan kahve 2 grissini
10.30 2 Wasa arasina 1 yumurta yarım dilim peynir ve yeşillikle sandviç, 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
13.00 1 bardak kefir 1 galeta 1 salatalık
16.00 3 kaşık yoğurt içine 1 porsiyon olacak kadar kavun 5 fındık biraz tarçın, 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
19.00 yarım kase çorba, 2 köfte, bol salata 1 dilim ekmek, 1 bardak kefir
20.30 yarım halka tatlısı ☹️eşim tazecik getirdi dayanamadim(regl öncesi çok iyi geldi ama vicdanım pert)
3 litre su 30 dk Leslie
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Afiyet olsun, yarim dilimde durmak da maharet . Insallah sıkıntı olmaz

Kızlar Günaydın herkese kusura bakmayın 2 gündür giremiyorum eşim rahatsız landi kalp sorunu vardı zaten onlarda irsi abisi kalp piliyle yaşıyor kız kardeşi erkenden kalp den öldü zaten ama yemek filan doğru düzgün yiyemedim yarına güzel bir eksi bekliyorum geçmişi okuyamadım kusura bakmayın Y yosunlupapatya nasılsın nasıl oldun canım
Gecmis olsun ne durumdasiniz simdi ? Kalp miymis sorun ?

26 Eylül menüm
Kahvaltı 10 da
Kk peynir, sebzeli oturtma, bir dilim ekmek, 5 zeytin, bir dilim karpuz.
Öğle 2 de
Bir Trabzon hurması, 7 badem
Akşam 7 de
4 sıkım mercimek köftesi,yeşil biber 3 adet, bir bardak ayran, turşu kornişon 2 adet
Çayın yanina tarhanayı yemedim şükür ama ceviz yedim😥 yesilindendi 3 adet ,iki dilim elma
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus LenaG LenaG
Cok kontrollu👍 tursu ve mmercimek birazcik ödem yapacak onu atalim bugun olur mu ?
Ben de tarhanayi seviyorum üff kekikli kekikli yaninda cevizle. Kendime o tadi veren birsey uydurdum. 2 kasik Yogurt + icine bol kekik ve az tuz ekleyip yaninda 2 cevizle yiyorum. Gece Araogunu degilse icine 1-2 kasik yulaf ezmesi de ekliyorum. Bir dene istersen

12:00

2 yumurta sarısıyla bol yeşillikli salata
1 dilim kaşar, 1 dilim küflü
Paprika, turp
3 zeytin
Ceviz, badem

17:00

3 kepçe mercimek çorbası
1 balık( tüm deyil)
1 kaseden az salata
Turp, paprika
Kaju

1,5 lt su
3 kupa kahve
1 kupa apaform
1 kupa aparelax

Güzel olmuş afiyet olsun ❤️
Önce menümü vereyim(halk oyunundan geldim)

Sabah sade gold kahve

Öğlen 12.20: 10 sarma(veli getirmişti tam o esnada. :KK43: )
2 yumurtadan mantarlı omlet
25 gr peynir
dereotu roka nane
2 ceviz, 5 badem
1.5 dilim ekmek

Ara 16. 30: duble türk kahvesi
1 ceviz 9 badem
1 hurma 1 k kayısı
(aslında bu bir kafedeydi ara öğünümü yanımda götürdüm kahveyi ordan söyledim yanında çakıl taşı çikolata vardı kızıma verdim :))

Akşam 18.40: 2 kepçe et haşlama (az sulu)
Salata

2.,5 litre su , 1 litre detoks suyu
13.400 adım
Çok güzel menü ama sarmalar serçe parmağı kadar olsa bile 10 fazla kaçmış olsun toparlar benim kaptanım ❤️ Afiyet olsun
Kızlar ya çok saçma bir kaza oldu. Oğlum ile babası masada oyun oynuyorlardı bende yanlarında oturuyordum küçüğe yemek yediriyordum. Babası oğlanı itince nasıl becerdiyse tırnağını gözüme soktu😱çok acıdı ve sanki gözüme çöp batıyor gibi birşey vardı. Aynadan baktığımda gözümün beyaz kısmı resmen kesilmiş yara olmuş. Çok şükür görmede sıkıntı yok ama gözüm çok ağrıyor ya🤕
Canım çok geçmiş olsun görünmez kaza işte ucuz atlatmışsın ❤️🙏
İyi geceler
26.09.2024 Perşembe

11:00 1.5 kase dünkü mercimek çorbası, birkaç kaşık biber yemeği, bol domates, acur

Ara, 500 ml.kiraz sapı çayı
2 büyük kupa şekersiz yy.sütle filtre kahve

18:45 Akşam yemeği
Bol kırmızı ve yeşil biber, 2tepeleme yk.yulaf ezmesi, 2yumurta ile yağlı kağıtta tost, 1tepeleme yk. makarna, bol domates ve acur

Akşam 1 büyük kupa şekersiz yy.sütle filtre kahve
Su 3 litre
Afiyet olsun canımcım tost varken makarna nereden çıktı çok mu canın çekti 🫠 neyse ki 1 yk ile atlatmışsın ❤️
Günaydın arkadaşlar gününüz coookkkk güzel geçsin inşallah 💞 🌸 🥰
Günaydın nuroooo ❤️
Çok geçmiş olsun ❤️🙏
Günaydınnn kızlarrr ❤️❤️
Günaydın canım ❤️
Günaydın canlar 😍
Günaydııınnn tomrs cuum ❤️
Cümleten günaydınlar :KK200: :KK200:
Günaydın 🥰❤️
26 Eylül menüm
Kahvaltı 10 da
Kk peynir, sebzeli oturtma, bir dilim ekmek, 5 zeytin, bir dilim karpuz.
Öğle 2 de
Bir Trabzon hurması, 7 badem
Akşam 7 de
4 sıkım mercimek köftesi,yeşil biber 3 adet, bir bardak ayran, turşu kornişon 2 adet
Çayın yanina tarhanayı yemedim şükür ama ceviz yedim😥 yesilindendi 3 adet ,iki dilim elma
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus LenaG LenaG
Afiyet olsun canım protein ve yeşil yapraklı salata olsa çok iyi olurmuş ❤️
Günaydın kızlar günlerin nasıl geçtiğini sabah ve akşam arasindaki zamana yetişemedigim zamanlardayim 🙈💚
Günaydın canım kolaylıklar diliyorum ❤️🙏
26 Eylül menü
07.00 1 bardak kuru kayısılı su
09.30 1 fincan kahve 2 grissini
10.30 2 Wasa arasina 1 yumurta yarım dilim peynir ve yeşillikle sandviç, 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
13.00 1 bardak kefir 1 galeta 1 salatalık
16.00 3 kaşık yoğurt içine 1 porsiyon olacak kadar kavun 5 fındık biraz tarçın, 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
19.00 yarım kase çorba, 2 köfte, bol salata 1 dilim ekmek, 1 bardak kefir
20.30 yarım halka tatlısı ☹️eşim tazecik getirdi dayanamadim(regl öncesi çok iyi geldi ama vicdanım pert)
3 litre su 30 dk Leslie
Afiyet olsun geç olmasaymış tatlı için iyi olurmuş halka tatlısı hem kızartma hem şerbetli oy oy diyorum 🙈
Günaydın herkese.
Dünkü menümü yazayım
Sabah
1 bardak kefir
2 adet kuru incir
1 çay kaşığı chia
1 çay kaşığı keten tohumu bizzzt yapıp içtim
Akşam
Küçük bir diljm ekmek
Sarelle sürdüm bir güzel yedim 🫣🫣
İki üç parcada sonrasında et kavurma attım ağzıma
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
1 bardak yeşil çay
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG
Afiyet olsun doyurucu olmamış ve dengesiz olmuş arada olur bugün toparlarsın sen ❤️🙏

Afitet olsun. Kurabiye telafi edilmis ac gezilmis ama dengesiz olmus degil mi :KK66:

Kışa hazir olmana cok guldum:sampiyon: he valla hak ediyorsun kupayi👏 benim bir parti daha menenen yapmam lazim cunku yaptiklarimi yemeye basladik bile. Tursu yapmicam diyordum dun aksam trendyoldan yarim saat jalapeno tursusu arayınca yapmaya karar verdim...canim cekti ki teee trendyola kadar düştüm.
Gelelim menuye . Zuber dahil aksama kadar azar azar karbonhidrat yemişsin. 1 kase yogurttaki 9 -10 g protein disinda proteinin yok. Insan simitin yaninda peynir olsun yemez mi :KK11: doymazsin tabi :KK20:

Valla iste insan kendi kiymetini bilmiyor ne diyeyim. nurovic nurovic kayinvaliden durumu diyetisyenden de once tespit etti, vucut analiz cihazi gibi gözleri var :KK53: kilo verme guzum etme guzum. Diyet yapmayi cok sevdiysen yag yakmadan kas yapacak bir diyet iste diyetisyeninden. Artik kusursuz bir fizik icin uğraşıyorsun :KK66:

Afiyet olsun ❤ Öglen disinda bir ogun göremiyorum:olamaz: . Boyle parca pinçik yiyecegine 2 ogun daha iyi olmaz mi ?az ve sık yerken ister istemez abur cubur devreye giriyor. Cok degil yediklerin ama gereksiz. Grisini yerine 5-6 badem yeseydin en azindan vitamin saglikli yag aldin derdik :KK66:

Afiyet olsun guzel menu💙
Ben de kızıyorum kendime bugün telafi edicem artık 😇

Afiyet olsun guzel menu💙

Haklısın kuzum dün saldım menüyü ama güne bomba gibi başladım. Aramızda kalsın bugün artı çıktım. Kimseye söyleme :KK50:

:21:Sutlu kopuklu kahvemi ictim. Yaninda dut kurusu ve bademle.
Dun aksami erken bitirdim , aclik degil de boşluk ve Can sıkıntısı yüzünden atıştırma isteğim oldu. Türk kahvesi maden suyu yeşil çay siyah çay ile akşamı geçirdim ve erkenden yattım:KK23:.

Dün sporum : 2500 adım +10dk eliptik
:KK45:

IMG-20240927-WA0001.jpeg

Güzel olmuş afiyet olsun ❤️

Çok güzel menü ama sarmalar serçe parmağı kadar olsa bile 10 fazla kaçmış olsun toparlar benim kaptanım ❤️ Afiyet olsun

Canım çok geçmiş olsun görünmez kaza işte ucuz atlatmışsın ❤️🙏

Afiyet olsun canımcım tost varken makarna nereden çıktı çok mu canın çekti 🫠 neyse ki 1 yk ile atlatmışsın ❤️

Günaydın nuroooo ❤️

Çok geçmiş olsun ❤️🙏

Günaydın canım ❤️

Günaydııınnn tomrs cuum ❤️

Günaydın 🥰❤️

Afiyet olsun canım protein ve yeşil yapraklı salata olsa çok iyi olurmuş ❤️

Günaydın canım kolaylıklar diliyorum ❤️🙏

Afiyet olsun geç olmasaymış tatlı için iyi olurmuş halka tatlısı hem kızartma hem şerbetli oy oy diyorum 🙈

Afiyet olsun doyurucu olmamış ve dengesiz olmuş arada olur bugün toparlarsın sen ❤️🙏
Günaydın kaptaniçem 🤗
Tostum ekmeksiz sadece 2 yk.yulaftan tost kaptaniçem yani omlet tost ❤

X