Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kesinlikle diyetisyeni dinlerdim.Kaslarina ihtiyacin var 10 yil sonra daha da cok olacak ve her gecen gun onlari keske daha da güçlendirseydim diyeceksin . -4 kilo ile gorunumunde bir degisiklik olmaz o sadece bir rakam ama erimis zayiflamis kas hem goruntunu bozar (fit degil cılız durursun)hem gücünü zayiflatir.Daha da ince bi goruntu icin protein ve sporu artirabilirsin belki tartida 52 olmaz ama 56 58 iken 52 gibi zayif durursun canim

Sporu hayatima entegre etmem şart.
Leslie yapardim günde 1 saat. Yarım saat eliptik yapardim ne güzel. Dambıl ile çalışırdım. Keşke tekrar başlasam hiç içimden gelmiyor ya (((((((

Sporu hayatima entegre etmem şart.
Leslie yapardim günde 1 saat. Yarım saat eliptik yapardim ne güzel. Dambıl ile çalışırdım. Keşke tekrar başlasam hiç içimden gelmiyor ya (((((((
Kondisyonlu sporlara baslarsan yemegi de artirman lazim ozellikle proteini yoksa kas kaybin devam eder canim.Ama inan bana çoookk guzel bir kilodasin eminim gorunüşünde harikadir hayatin sagliginin tadini çikar çok takilma bunlara

Ben bu hafta seni tutuyom o ne guzel menü öyle. Kaçamak yok , az yemeli ama drngeli ve besleyici dün de bu menüydu yanlis hatitlamiyirsam . Bir hafta bunu yaptinsajesin guzel kilo gider

İyi akşamlar hanımlar biraz dengesizleşti menülerim farkındayım ama engel olamıyorum şu an kendime. Millet zayıflamışsın diyince biraz saldım galiba. Geri toplamam lazım azmimi
Bugünkü Menüm,
Sabah 9:00
2 tane çavdarlı karabuğdaylı grissine
1 mandalina
1 türk kahvesi

Öğle 12:00
2 tane tavuk şiş ızgara
1 kase yağsız çoban salata

Ara 15:00
1 salkım üzüm

17:00 (günü burada kapattım)
2 tane çavdarlı karabuğdaylı grissine
2 tane hardallı gong

1 bardak kiraz saplı limonlu yeşil çay
2 lt su
8750 adım

Sitare55
LenaG

Ya aslında benim bi arkadaşım var eskiden beri 170 E 50 kg hatta 48 filan bence maalesef böyle kötü fiziği yani mankenler oluyor ya ince ama biraz dolu o öyle değil

Omuz koy bacakları filan normal değil şort pek giyinmiyor çünkü aşırı ince o da iyi değil her şey kıvamında

Bu bende de var 1 kg vereyim ooo iyi zayıfladım diye salma kafasına giriyorum

Bu bende de var 1 kg vereyim ooo iyi zayıfladım diye salma kafasına giriyorum
Yoktu bende ne güzel hırsla ilerliyordum. Cts düzgün bi eksi görmezsem kendime çok kızıcam. Aç değilim ama atıştırmak istiyorum. Sonra da akşam yemeği yemiyorum. Saçma sapan oldu bu hafta. Salma kafasına girince süreç uzuyor bu sefer bıkıp her şeyi salmaktan korkuyorum. Yarını bayağı temiz geçirmeyi düşünüyorum.

Maalesef populer kültür yüzünden gencecik çocuklar bedenlerinden ve kendilerinden nefret ediyor sifir beden diye birsey yok saglikli degil bir kadinin vucudunda yag olmali zaten . Östrojen icin bu gerekli yaradilisimiz boyle .Victorio secret modellerinin hayati ile ilgili bir belgesel gibi birsey vardi şok olmustum o kadar zayiflarki çogu regl olmuyormus tamamen hormonel duzenleri bozulmus duygusal olarak da yeme bozuklugu var cogunda aneroksik birçogu supplementlerle vucudu ayakta tutmaya calisiyorlar halbuki karbonhidratta yağda lazim vücuda üstelik gerçekten insan gencken anlamiyor ama en degerli hazinemiz o kaslar bizi ayakta tutacak olan onlar yaş ilerleyince anlarlar

Menuler cok guzel gorunuyor rengarenkozellikle kirmizili sari olani patates biber sanip ağzımın suyu aktıama sonra biraz bakinca kabağa benzettim bu seferde iştahim kaçtikabak amacina hizmet ediyor

Afiyet olsun ne güzel menü
Afiyet olsun genel olarak doyurucu bir menü olmamış
Afiyet olsun çok güzel sabah 1 dilim ekmek de eklenebilirmiş
Afiyet olsun gün içinde güzel akşam öğünü dengesiz olmuş sadece
Çok güzel canım afiyet olsun

İyi akşamlar kızlar

Sabah 2 kupa yağsız sütle filtre kahve,yarım çay bardağı leblebi

Kahvaltı 11:00 4 yk yoğurt,4 yk yulaf,1 muz,1 yk fıstık ezmesi

Ara 15:00 1 su bardağı kefir,1 maden suyu,1 havuç,10 fındık

Akşam 19:00 7 yk tavuklu türlü,3 yk haşlanmış karabuğday,3 yk yoğurt

3.5 lt su
Spor yok

Sitare55

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…