Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kusura bakma benim de klavyemin dokunmatigi bozuk , mikrofondan yazinca da noktalama isareti kullanmiyor kerata

Halk oyunu antrenörümüz aradı akşama çalışmadan sonra bağlama kek çay saati olacakmış benden kek yapmamı rica etti

Me: Peki.

İç ses: Yiyemediğim keki ben niye yapıyorum yeaaa
Saati gec olmasa muz+kakao+,yumurta ile kendine de pankek yap derdim de iste 2 gun var cumartesiye . Cuma sabaha kucucuk bir dilim kek ayırabilirsin veya dedigim pankeki yaparsin. Icine sür labneyi , koy ustune bir iki donmus ahudu vb olsun sana yaş pasta sonra tadi cok guzel diye kacir ipin ucunu

Yapmam yapmaaaammm
Zaten canım tatlı çekse yaş pasta değil de tadelle bitter yemwyi tercih ederdim

Selamlar lenacım

Yooo hiç yemedim. Sabah sabah kefir ve iki inciri keten tohumu ve chia ile bizzzt yapıp içtim.
Orası öyle canım. Her konuda ilk çocukları düşünüyoruz
Napalim içten gelen birsey
geçmiş olsun canım

sibel_84 canım geçmiş olsun sonuç iyi olacak inşallah
İnşallah canım

Haklısın canim modum düsük bi kac gundür toparlamaya calisiyorum ama depresyon kapıda acmamakta direniyorum cumartesiye kadar minimum karbonhidrat max protein lif olarak planlıyorum insAllah
Afiyet olsun etli ekmekler büyük oluyor sanırım ama 1 lahmacun inceliğinde ise ok
İnce olmaya inceydi baya ama boyutu lahmacun kadar degil tabi malesef

Kızlar diyetisyen bundan sonra kilo verirsem kastan gideceğini söyledi. Çok aşırı keyfim kaçtı anlatamam bunu. Vermem gereken 4 kg daha var benim. Size sorum şu: aynı şey sizin başınıza gelse diyetisyeni mi dinlersiniz yoksa bu yola çıkarken ki kendinize verdiğiniz sözü mü tutarsınız?

Bu önceki sonucumdu

Bugünkü sonucum da bu

LenaG Sitare55

Tabaklar ateş ediyor yağların ölmekten başka çaresi yok
Afiyet olsun canım
hep sebze kaptanım kabak- kırmızı ve yeşil biberle domatesle kavurdum zeytinyağında aşırı de tokum geç saatte ettim baktım sabah olmuyo şuan kahvemi içtim ama suyu 1litre daha yeni bitirdim nedense midem bulanıyo bugün su icmekten oyüzden zorlamayacam

Canım diyetisyeni dinle bence önemli olan sağlıklı olmak seni mezun edelim

Canım sana da papatya ya da aynı şeyi diyorum dşyetisyeni dinlemelisin. Bu saatten sonra kas yapma amaçlı sporlar yapabilirsin canım kas yapma amaçlı menüler oluşturursun kendine. Sağlık bizim için daha önemli sadece cumarteaiye kadar azıcık dişini sık ama sonra koruma ve diyetşsyenin dediği

Ayy harikasın nurovicimm ben 52 olmuşum bile güya 49.5la mezun oldum ama benim diyetisyen de demişti daha durun artık yeter diye ben yine de veriyordum şuan napcam bilmiyorum ama yine 50ye inmeden içim rahat etmiyor benimde dur hatta benim sonucu atayım sanada

Bana koş demisti diyetisyen ahahah kas yapmak için sende ne uğraşmıştin ama benle haah

Boyun 158 değil mi aslında 50kg olmanız normal

No panic ! Ameliyat ödemi gidecek daha, cunartesi kilo bildirimi bekliyiruz

No panic ! Ameliyat ödemi gidecek daha, cunartesi kilo bildirimi bekliyiruz
Ama kaptanım ameliyat öncesi 52ydim şuan kaç bilmiyorum ki ama dediğim gibi ameliyat sonrası perhiz olur herşeyden yiyemem diye iki gün herşeyi yedim ondan kilo şişti bu kadar ama cidden artık safra alındığı için yağlı yiyecekler yasak dendi yumurta filan da yemiycekmisim ot yeriz bizde artıkın neydek mecburen sağlıkli beslenicez abur cubur da fazla yemem zaten arada bir olur artık oda

Kaptanım ben günü yzayım yoğurtları 1 saate yerim

LenaG Cicekbocekkaktus

Kahvaltı
1 salkım üzüm 1 dilim peynir 1 armut
1 yumurtalı omlet+ 1/2 dilim kek

Ara
Yeşil çay
Maydanozlu salatalıklı Shake

İkindi
1 lahmacun şalgam suyu ile + 2 cigköfte

Akşam
2 kase yoğurt pul biberli ve chialı 2 parça

40 dk bisiklet
15 dk ağırlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…